imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Murter

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Murter

6
450 000 € 358 €/m²
ažuriran
Murter, Murter

1258 m2

kat
3
150 000 € 1250 €/m²
ažuriran
Murter, Murter

120 m2

kat
5
375 000 € 4261 €/m²
ažuriran
Murter, Murter

88 m2

kat
5
335 000 € 4241 €/m²
ažuriran
Murter, Murter

79 m2

kat
13
1 700 000 € 4620 €/m²
ažuriran
Murter, Murter

368 m2

4. kat
1
1 700 000 € 2152 €/m²
ažuriran
Murter, Murter

790 m2

3. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup