imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Pašman

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja nekretnina Pašman

5
225 000 € 207 €/m²
ažuriran
Pašman, Ždrelac

1085 m2

kat
5
115 000 € 204 €/m²
ažuriran
Pašman, Ždrelac

565 m2

kat
15
110 000 € 197 €/m²
ažuriran
Pašman, Pašman

558 m2

kat
17
160 000 € 3200 €/m²
ažuriran
Pašman, Banj

50 m2

kat
16
1 199 000 € 3997 €/m²
ažuriran
Pašman, Ždrelac

300 m2

kat

Tip ponude

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup