Detaljna pretraga
1 - 14 od ukupno 14 oglasa - Prodaja nekretnina Preko
7
120 000 €
156 €/m²
ažuriran
Preko, Lukoran
767 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Ova parcela se ističe svojom jedinstvenom prirodnom okolinom okružena je borovom šumom, koja pruža privatnost...
Ova parcela se ističe svojom jedinstvenom prirodnom okolinom...
4
365 000 €
381 €/m²
ažuriran
Preko, Preko
957 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju je građevinsko zemljište površine 957 m² u mjestu Preko na otoku Ugljanu, udaljeno približno 500 me...
Na prodaju je građevinsko zemljište površine 957 m² u mjestu...
17
578 000 €
4624 €/m²
ažuriran
Preko, Lukoran
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novo u ponudi - prodajemo tri kuće s bazenom (vila1, vila2, i vila3), u Lukoranu, otok Ugljan. Ova novogradnja...
Novo u ponudi - prodajemo tri kuće s bazenom (vila1, vila2, ...
14
799 000 €
4140 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
193 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća na Ugljanu, s balkonom i terasom te pogledom na more, u mirnom okruženju, samo 60 m od mora. ...
Prodaje se kuća na Ugljanu, s balkonom i terasom te pogledom...
4
332 000 €
320 €/m²
ažuriran
Preko, Sutomišćica
1037 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sutomišćica, na istočnoj strani otoka Ugljana. Zemljište ukupne p...
Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sutomišćica, na is...
15
490 000 €
2882 €/m²
ažuriran
Preko, Sutomišćica
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća za adaptaciju u turističkom naselju Sutomišćica na otoku Ugljanu. Kuća se nalazi svega nekolik...
Prodaje se kuća za adaptaciju u turističkom naselju Sutomišć...
17
390 000 €
2600 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOK-UGLJAN, PREKRASNA ADAPTIRANA STARA KUĆA U BLIZINI MORA, P+1 S OKUĆNICOM OD 130 m2 U VISOKOJ ROH-BAU IZVED...
OTOK-UGLJAN, PREKRASNA ADAPTIRANA STARA KUĆA U BLIZINI MORA,...
17
1 080 000 €
5625 €/m²
ažuriran
Preko, Lukoran
192 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća na prodaju 80 metara od mora, Borova šuma Savršen spoj modernog života i prirode! Na prodaju je prediv...
Kuća na prodaju 80 metara od mora, Borova šuma Savršen spo...
17
280 000 €
993 €/m²
ažuriran
Preko, Preko
282 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novo u ponudi - Kompleks starine u Preku koja nudi izvanrednu priliku za razvoj i investicija sastoji se od tr...
Novo u ponudi - Kompleks starine u Preku koja nudi izvanredn...
17
639 000 €
2685 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
238 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJE SE- Kompletno uređena kuća u Čeprljandi, otok Ugljan. Udaljena od mora nekih 250 m. Ukupne stambene p...
PRODAJE SE- Kompletno uređena kuća u Čeprljandi, otok Uglja...
6
1 350 000 €
3375 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien stavlja na tržište samostojeću kuću prvi red do mora na otoku Ugljanu. Katnost kuće je podr...
Kaiser Immobilien stavlja na tržište samostojeću kuću prvi r...
15
495 000 €
2124 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
233 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien ima u ponudi jedinstveni stan koji se nalazi uz samo more na otoku Ugljanu. Stan je dvoetažn...
Kaiser Immobilien ima u ponudi jedinstveni stan koji se nala...
17
990 000 €
4950 €/m²
ažuriran
Preko, Sutomišćica
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien Opatija izdvaja iz svoje široke ponude čarobno lijepu kamenu katnicu ...
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien Opatija izdvaja iz ...
4
145 000 €
202 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
719 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Ugljanu u istoimenom mjestu Ugljan. Površina zemljišta iznosi 719m2...
Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Ugljanu u istoimen...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
4-soban