Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 352 oglasa - Prodaja nekretnina Rovinj, Rovinj
Stranica 1 od 18
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
4
314 000 €
2754 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju trosoban komforan stan s vrtom u prizemlju nove stambene zgrade nadomak Rovinja! Ulaskom u stan, od...
Na prodaju trosoban komforan stan s vrtom u prizemlju nove s...
8
200 000 €
4762 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
42 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Rovinj, centar U strogom centru Rovinja, na lokaciji na kojoj se grad živi pješice i gdje su svi sad...
Istra, Rovinj, centar U strogom centru Rovinja, na lokaci...
8
166 000 €
6148 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
27 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Rovinj, Stari grad U predivnom rovinjskom Starom gradu, poznatom po jedinstvenoj arhitekturi i atmos...
Istra, Rovinj, Stari grad U predivnom rovinjskom Starom g...
3
125 000 €
67 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
1856 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, ROVINJ Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1.856 m², smješteno na...
PRODAJA, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, ROVINJ Prodaje se poljop...
9
150 000 €
7143 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
21 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, Stari grad U Starom gradu Rovinja, tamo gdje se svaki dan osjeća posebna energija kamenih ulic...
Istra, Rovinj, Stari grad U Starom gradu Rovinja, tamo gdje...
17
846 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
141 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Stan je funkcionalno organiziran te obuhvaća ulazni hodnik s garderobom, tri spavaće sobe, prostrani dnevni di...
Stan je funkcionalno organiziran te obuhvaća ulazni hodnik s...
3
372 000 €
140 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
2653 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj, okolica, atraktivno građevinsko zemljište na rubu građevinske zone U idiličnom istarskom ambij...
Istra, Rovinj, okolica, atraktivno građevinsko zemljište na ...
1
569 000 €
7025 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorištem, mirna zona pored šume i pješice od plaža U m...
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorišt...
1
320 000 €
4103 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
78 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, kuća za adaptaciju s velikom okućnicom okružena prirodom svega 800 m od predivnih rovinjskih pl...
Istra, Rovinj, kuća za adaptaciju s velikom okućnicom okruže...
9
395 000 €
4817 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN, ROVINJ, STARI GRAD, 82 M2 Prodajemo stan na jedinstvenoj lokaciji u starom gradu Rovinju ulica...
PRODAJA, STAN, ROVINJ, STARI GRAD, 82 M2 Prodajemo stan na ...
4
199 000 €
257 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
775 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj, okolica U manjem mjestu nedaleko Rovinja, u okruženju obiteljskih kuća i poneke kuće za odmor,...
Istra, Rovinj, okolica U manjem mjestu nedaleko Rovinja, u ...
1
1 000 000 €
1366 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
732 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj Rijetkost na rovinjskom tržištu – građevinsko zemljište koje otvara mogućnost izgradnje manjeg ...
Istra, Rovinj Rijetkost na rovinjskom tržištu – građevinsko...
10
320 000 €
5161 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
62 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Rovinj, širi centar, Na vrhunskoj lokaciji u Rovinju, u blizini mora i nadomak centra, prodaje se stan...
Istra, Rovinj, širi centar, Na vrhunskoj lokaciji u Rovinju...
10
295 000 €
4917 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, Stari grad U staroj jezgri Rovinja, na lokaciji koja se uvijek traži i koja ima svoju publiku ...
Istra, Rovinj, Stari grad U staroj jezgri Rovinja, na lokac...
17
490 000 €
2800 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
175 m2
KUĆA
KUĆA
kat
7
231 000 €
3983 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, okolica, Smješten u mirnom okruženju, ovaj stan pruža savršen balans između privatnosti i pove...
Istra, Rovinj, okolica, Smješten u mirnom okruženju, ovaj s...
5
799 000 €
2497 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Perini, nedaleko od Sveti Lovr...
Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom i zelenilo...
13
390 000 €
4535 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, 86M2, 2SS + DB, ROVINJ Prodaje se komforan stan na mirnoj lokaciji nedaleko centra Rovinja. St...
PRODAJA, STAN, 86M2, 2SS + DB, ROVINJ Prodaje se komforan s...
9
306 000 €
4567 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
PRODAJA, STAN 67 m2, ROVINJ, 2SS+DB Prodaje se stan na 4. katu stambene zgrade bez lifta. Dnevni boravak je ...
PRODAJA, STAN 67 m2, ROVINJ, 2SS+DB Prodaje se stan na 4. k...
12
423 000 €
5875 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN 72,50 m2, ROVINJ, 2S+DB Prodaje se stan u Rovinju ukupne površine 72 m², koji se sastoji od dvi...
PRODAJA, STAN 72,50 m2, ROVINJ, 2S+DB Prodaje se stan u Rov...
Stranica 1 od 18
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban