imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Sutivan

Detaljna pretraga

1 - 4 od ukupno 4 oglasa - Prodaja nekretnina Sutivan

7
185 000 € 5 €/m²
ažuriran
Sutivan, Sutivan

35057 m2

kat
5
36 000 € 88 €/m²
ažuriran
Sutivan, Sutivan

408 m2

kat
1
480 000 € 70 €/m²
ažuriran
Sutivan, Sutivan

6853 m2

kat
17
50 000 € 125 €/m²
ažuriran
Sutivan, Sutivan

400 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup