imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vinodolska općina

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 29 oglasa - Prodaja zemljišta Vinodolska općina

Stranica 1 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
5
62 500 € 97 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

647 m2

kat
0
57 000 € 4 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

13048 m2

kat
7
68 000 € 97 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

700 m2

kat
0
73 000 € 76 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

960 m2

kat
8
53 500 € 72 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

740 m2

kat
2
207 000 € 300 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

690 m2

kat
4
34 000 € 97 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

350 m2

kat
4
42 000 € 98 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

430 m2

kat
5
72 000 € 103 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

700 m2

kat
1
168 000 € 70 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

2400 m2

kat
1
57 000 € 74 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

768 m2

kat
6
85 000 € 63 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

1340 m2

kat
1
85 000 € 95 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

896 m2

kat
3
32 000 € 76 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Tribalj

420 m2

kat
0
275 000 € 91667 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

3 m2

kat
1
35 000 € 66 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

530 m2

kat
0
88 000 € 153 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

574 m2

kat
3
75 000 € 54 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

1381 m2

kat
0
42 000 € 86 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

489 m2

kat
7
74 000 € 106 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

700 m2

kat
Stranica 1 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup