Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 75 oglasa - Prodaja kuća Vodnjan
Stranica 3 od 4
Natrag
1
2
3
4
Naprijed
17
1 300 000 €
2928 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
444 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Vodnjan okolica, Na prodaju su dvije impresivne novogradnje kuće koje se prodaju kao kompletan paket. ...
Istra, Vodnjan okolica, Na prodaju su dvije impresivne novo...
17
475 000 €
4167 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vodnjan, prizemnica modernog dizajna na odličnoj lokaciji blizu centra grada. Na pješačkoj udaljenosti do cen...
Vodnjan, prizemnica modernog dizajna na odličnoj lokaciji bl...
17
1 570 000 €
5567 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj
282 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Peroj - Istra: Prekrasna moderna kuća u oazi zelenila i privatnosti Prodajemo vrhunski dizajniranu, novu kuću...
Peroj - Istra: Prekrasna moderna kuća u oazi zelenila i priv...
17
650 000 €
4333 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Galižana
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju prekrasna vila s bazenom u Istri – Galižana, Vodnjan! Ova moderna samostojeća kuća od 150 m2, smješ...
Na prodaju prekrasna vila s bazenom u Istri – Galižana, Vodn...
17
990 000 €
6972 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Galižana
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ISTRA – GALIŽANA: Moderna vila s panoramskim pogledom na Brijune! Grijani bazen | 2 km od mora | 990.000 € ...
ISTRA – GALIŽANA: Moderna vila s panoramskim pogledom na Bri...
17
590 000 €
2995 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Galižana
197 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom dijelu prigradskog naselja, okruženom prirodom i maslinicima, smještena je ova moderno uređena prizem...
U mirnom dijelu prigradskog naselja, okruženom prirodom i ma...
17
645 000 €
4300 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovdje imate priliku za samostalno korištenje ili investiciju koja već nekoliko godina privlači zadovoljne stal...
Ovdje imate priliku za samostalno korištenje ili investiciju...
17
799 000 €
3917 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
204 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo u okolici Vodnjanja novu kuću sa 8 soba koja je predviđena da se kategorizira i da se iznajmljuje u ...
Prodajemo u okolici Vodnjanja novu kuću sa 8 soba koja je pr...
10
750 000 €
4310 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
174 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Nova dizajnerska vila U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaoni...
Nova dizajnerska vila U prizemlju se nalazi ulazni hodnik...
9
520 000 €
2000 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mjestu nedaleko od Vodnjana na prodaju je duplex kuća stambene površine 260m2 na dvije etaže. Radi se o mode...
U mjestu nedaleko od Vodnjana na prodaju je duplex kuća stam...
8
289 000 €
5453 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga
53 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova lijepa, manja kuća u Barbarigi, na izvrsnoj lokaciji, sigurno zaslužuje vašu pažnju. Radi se o novoj kući ...
Ova lijepa, manja kuća u Barbarigi, na izvrsnoj lokaciji, si...
17
563 000 €
4692 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Peroj manje mjesto nadomak Fažane nedaleko od plaže za kupanje, na prodaju je moderna vila sa prekrasnim pogle...
Peroj manje mjesto nadomak Fažane nedaleko od plaže za kupan...
17
620 000 €
3100 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vodnjan, Istra: Prekrasna kuća za odmor s bazenom U slikovitom južnom dijelu Istre, smještena u živopisnom ...
Vodnjan, Istra: Prekrasna kuća za odmor s bazenom U sliko...
17
1 050 000 €
1129 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
930 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Peroj, Istra: Zapanjujući hotel s pogledom na more, samo nekoliko koraka od plaže Otkrijte izuzetnu investi...
Peroj, Istra: Zapanjujući hotel s pogledom na more, samo nek...
17
850 000 €
2361 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
360 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Vodnjan - Rustikalna luksuzna vila s bazenom na prodaju Otkrijte izuzetnu rustikalnu luksuznu vilu d...
Istra, Vodnjan - Rustikalna luksuzna vila s bazenom na proda...
17
770 000 €
5500 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Vodnjan - Izuzetna vila s jednim katom u privatnom resortu Smještena u mirnom i osamljenom području ...
Istra, Vodnjan - Izuzetna vila s jednim katom u privatnom re...
17
770 000 €
5500 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ISTRA, VODNJAN - Elegantna vila u prizemlju u privatnom okruženju Smještena u mirnom gradu Vodnjanu u Istri...
ISTRA, VODNJAN - Elegantna vila u prizemlju u privatnom okru...
17
390 000 €
2635 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Galižana
148 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, DUPLEX, 148 M2, VRT Prodaje se prekrasna dvojna kuća veličine 148 m2. Kuća se sastoji od priz...
PRODAJA, KUĆA, DUPLEX, 148 M2, VRT Prodaje se prekrasna dvo...
17
275 000 €
3986 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Galižana
69 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je renovirana istarska kamena kuća u Galižani , na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja a na pješ...
Na prodaju je renovirana istarska kamena kuća u Galižani , ...
15
300 000 €
5085 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga
59 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Barbariga, Betiga. Na mirnoj lokaciji, 250 m od asfaltirane prometnice, prodajemo montažnu kuću površine 59 m2...
Barbariga, Betiga. Na mirnoj lokaciji, 250 m od asfaltirane ...
Stranica 3 od 4
Natrag
1
2
3
4
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
3.5-soban