1 556 000 €
52 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
30000 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Kaiser Immobilien predstavlja jedinstvenu investicijsku priliku.
Zemljište posjeduje projekt, po idejnom proj...
Kaiser Immobilien predstavlja jedinstvenu investicijsku pril...