177 000 €
120 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun
1476 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Agencija Kaiser Imobilien prodaje građevinsko zemljište udaljeno par minuta od Motovuna koje će zasigurno priv...
Agencija Kaiser Imobilien prodaje građevinsko zemljište udal...