350 000 €
72 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
4828 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, VODNJAN, SVETI KIRIN, 4828 m2
Prodaje se građevinsko zemljište kod Vodnjana (...
PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, VODNJAN, SVETI KIRIN, 4828 m...