Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 8
6
133 000 €
8867 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
15 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
8
189 000 €
7875 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
24 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
ID KOD AGENCIJE: 5128-9771 Predrag Di Lenardo Zamlić Voditelj agencije - Licencirani agent Mob: 00385 92 28...
ID KOD AGENCIJE: 5128-9771 Predrag Di Lenardo Zamlić Vodi...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
274 000 €
9786 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
28 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Prodaje se šarmantni studio apartman smješten u samom srcu Opatije, u drugom redu do mora. Lokacija je izuzetn...
Prodaje se šarmantni studio apartman smješten u samom srcu O...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
3
637 625 €
6251 €/m²
ažuriran
Opatija, Plahuti
102 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Stan se nalazi u prizemlju luksuzne novogradnje te nudi i dobro raspoređeni unutarnji prostor, a sastoji se od...
Stan se nalazi u prizemlju luksuzne novogradnje te nudi i do...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
353 000 €
5883 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Opatija, Volosko, prodajemo stan u staroj vili koji se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, kupaone...
Opatija, Volosko, prodajemo stan u staroj vili koji se sasto...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
15
510 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
85 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan udaljen 10 metara od mora. Stan ima jedinstven pogled na Opati...
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan udaljen 10 m...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
11
459 000 €
3477 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodajemo stan u novoj zgradi koja se upravo gradi na lokaciji koja je svega 270 metara zračne linije udaljena...
Prodajemo stan u novoj zgradi koja se upravo gradi na lokaci...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
15
675 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
150 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude prekrasan dvoetažni stan s impresivnom stambe...
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje po...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena: