Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 7
14
250 000 €
6757 €/m²
ažuriran
Rab, Palit
37 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Prodaje se dizajnerski studio apartman na otoku Rabu ID KOD AGENCIJE: 8983 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +3...
Prodaje se dizajnerski studio apartman na otoku Rabu ID K...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
15
145 000 €
3372 €/m²
ažuriran
Rab, Kampor
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
PRILIKA! Potpuno renoviran stan 43 m² + loggia – prvo useljenje! | Kampor, Rab Useljivo od ožujka 2024. Otk...
PRILIKA! Potpuno renoviran stan 43 m² + loggia – prvo uselj...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
460 000 €
5287 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
RAB-BANJOL, STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U BLIZINI MORA I SVIH SADRŽAJA, 87 m2 NETO! Smješten je na drugom ka...
RAB-BANJOL, STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U BLIZINI MORA I SV...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
9
510 000 €
3806 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
134 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
RAB-BANJOL, LUKSUZAN STAN U MANJOJ URBANOJ VILI S 4 STAMBENE JEDINICE, 2S+DB S PRIPADAJUĆA DVA PARKIRNA MJESTA...
RAB-BANJOL, LUKSUZAN STAN U MANJOJ URBANOJ VILI S 4 STAMBENE...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
1
191 000 €
3081 €/m²
ažuriran
Rab, Kampor
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
RAB-KAMPOR, NOVOGRADNJA. 2S+DB OD 62 m2 NETO POVRŠINE, DVA PARKIRNA MJESTA NA OKUĆNICI! Sastoji se od predpro...
RAB-KAMPOR, NOVOGRADNJA. 2S+DB OD 62 m2 NETO POVRŠINE, DVA P...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
295 000 €
3172 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
93 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
RAB-STAN OD 94 m2, U NARAVI PODIJELJEN NA DVA, JEDNIM 1S+DB I JEDNIM 2S+DB! Nalazi se na atraktivnoj lokaciji...
RAB-STAN OD 94 m2, U NARAVI PODIJELJEN NA DVA, JEDNIM 1S+DB ...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
15
264 000 €
2588 €/m²
ažuriran
Rab, Palit
102 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Posredujemo pri prodaji stana na Rabu ( blizina centra ) od 102 m2 u prizemlju manje i uredne zgrade, sagrađen...
Posredujemo pri prodaji stana na Rabu ( blizina centra ) od ...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena: