Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 5
15
145 000 €
3372 €/m²
ažuriran
Rab, Kampor
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
PRILIKA! Potpuno renoviran stan 43 m² + loggia – prvo useljenje! | Kampor, Rab Useljivo od ožujka 2024. Otk...
PRILIKA! Potpuno renoviran stan 43 m² + loggia – prvo uselj...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
460 000 €
5287 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
RAB-BANJOL, STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U BLIZINI MORA I SVIH SADRŽAJA, 87 m2 NETO! Smješten je na drugom ka...
RAB-BANJOL, STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U BLIZINI MORA I SV...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
295 000 €
3172 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
93 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
RAB-STAN OD 94 m2, U NARAVI PODIJELJEN NA DVA, JEDNIM 1S+DB I JEDNIM 2S+DB! Nalazi se na atraktivnoj lokaciji...
RAB-STAN OD 94 m2, U NARAVI PODIJELJEN NA DVA, JEDNIM 1S+DB ...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
11
387 500 €
3100 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
125 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Rab, stan trosobni s dnevnim boravkom i krovnom terasom, dvije kupaonice, dva parkinga. Stan u Vili, tražena l...
Rab, stan trosobni s dnevnim boravkom i krovnom terasom, dvi...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
15
264 000 €
2588 €/m²
ažuriran
Rab, Palit
102 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Posredujemo pri prodaji stana na Rabu ( blizina centra ) od 102 m2 u prizemlju manje i uredne zgrade, sagrađen...
Posredujemo pri prodaji stana na Rabu ( blizina centra ) od ...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena: