Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 10
17
235 000 €
5875 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, stan s terasom i pogledom na more u blizini plaže U srcu zelenila, na mirnoj lokaciji u Rovin...
Istra, Rovinj, stan s terasom i pogledom na more u blizini p...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
8
507 200 €
4025 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
126 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, Smješten u prekrasnom Rovinju, na mirnom naselju, ovaj stambeni objekt nudi idealnu kombinacij...
Istra, Rovinj, Smješten u prekrasnom Rovinju, na mirnom nas...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
11
680 000 €
6239 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
109 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na prodaju je prekrasan i moderan stan smješten na top lokaciji u Rovinju, na samo nekoliko minuta pješice od ...
Na prodaju je prekrasan i moderan stan smješten na top lokac...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
14
714 000 €
4175 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
171 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ROVINJ, 171 M2 Prodaje se stan površine 171 m2. Zgrada je građena 2011 godine te se nalazi u s...
STAN, PRODAJA, ROVINJ, 171 M2 Prodaje se stan površine 171 ...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
9
174 500 €
2077 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
84 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica, Ova šarmantna kuća nalazi se u mirnom i autentičnom naselju u blizini Rovinja, s bog...
Istra, Rovinj, okolica, Ova šarmantna kuća nalazi se u mirn...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
250 000 €
1389 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Prodajemo kuću u zelenilu rovinjske okolice. Kuća se nalazi na osami i okružena je pre...
Istra, Rovinj, okolica Prodajemo kuću u zelenilu rovinjske ...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
980 000 €
4804 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
204 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Rovinj, Rovinjsko Selo: Očaravajuća vila s bazenom blizu povijesnog grada Smještena u mirnom selu Rovinjsko...
Rovinj, Rovinjsko Selo: Očaravajuća vila s bazenom blizu pov...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
1 993 150 €
5137 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
388 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, Impresivna vila s prostranim vrtom i mogućnošću gradnje Samo 10 minuta vožnje od Rovinja, ov...
Istra, Rovinj, Impresivna vila s prostranim vrtom i mogućnoš...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
2 000 000 €
1587 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
1260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Rovinj: Izuzetna investicijska prilika u blizini mora U Rovinju, jednom od najljepših i najpopularnijih hrv...
Rovinj: Izuzetna investicijska prilika u blizini mora U R...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
14
150 000 €
123 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
1218 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se zemljište s građevinskom dozvolom u idiličnom zaleđu Rovinja, samo nekoliko kilometara od Kanfanara...
Prodaje se zemljište s građevinskom dozvolom u idiličnom zal...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: