Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 11
12
230 000 €
3067 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan se nalazi u Peroju na mirnoj lokaciji na drugom katu novije zgrade.Sastoji se od hodnika, dnevnog boravk...
Stan se nalazi u Peroju na mirnoj lokaciji na drugom katu n...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
6
239 000 €
3145 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN, PEROJ, 76 m2, 2SS+DB Prodaje se prekrasan stan u naselju Peroj stambene površine 76 m2. Stan s...
PRODAJA, STAN, PEROJ, 76 m2, 2SS+DB Prodaje se prekrasan st...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
15
79 000 €
2194 €/m²
nov
Vodnjan, Barbariga
36 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, VIKENDICA, BARBARIGA, 36 m2 Prodaje se nova montažna vikendica u Barbarigi od 36 m2 stambenog prosto...
PRODAJA, VIKENDICA, BARBARIGA, 36 m2 Prodaje se nova montaž...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
675 000 €
5273 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga
128 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vodnjan je grad u južnom dijelu Istre, smješteno svega 10km od Pule te na samo 4 km iznad prekrasne Fažane. Gr...
Vodnjan je grad u južnom dijelu Istre, smješteno svega 10km ...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
749 999 €
2874 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Galižana
261 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Nekretnina se nalazi u Galižana, mirnom istarskom mjestu nadomak Pula, poznatom po autentičnom mediteranskom a...
Nekretnina se nalazi u Galižana, mirnom istarskom mjestu nad...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
5
122 000 €
192 €/m²
nov
Novalja, Lun
636 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
NOVO U PONUDI!! Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Jakisnica na otoku Pagu, površine 636 m², smješteno...
NOVO U PONUDI!! Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu J...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
4
119 000 €
175 €/m²
nov
Svetvinčenat, Režanci
680 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S PROJEKTOM, PRODAJA, SVETVINČENAT, REŽANCI, 680 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u ...
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S PROJEKTOM, PRODAJA, SVETVINČENAT, RE...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
2
72 000 €
90 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
800 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Vodnjan, građevinsko zemljište 800 m2, napravljen iskop podruma, voda,struja i kanalizacija do zemljišta, pogl...
Vodnjan, građevinsko zemljište 800 m2, napravljen iskop podr...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
10
80 000 €
158 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
506 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Vodnjan, okolica Ovo zemljište smjestilo se 10ak minuta vožnje od Vodnjana. Nalazi se daleko od grads...
Istra, Vodnjan, okolica Ovo zemljište smjestilo se 10ak mi...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
10
890 000 €
250 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
3563 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Ponosno predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju - ekskluzivno građevinsko zemljište smješteno u srcu ...
Ponosno predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju - e...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
1
1 050 000 €
83 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
12642 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Vodnjan Ovo prostrano zemljište smjestilo se u mirnom dijelu Vodnjana. Nalazi se u blizini glavne pro...
Istra, Vodnjan Ovo prostrano zemljište smjestilo se u mirn...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena: