Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 5
12
181 908 €
3432 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 apartmana trenutno se...
Prodaje se apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokra...
Oglas sačuvan 15.05.2026 god.
napomena:
17
305 585 €
3512 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Na prodaju apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 apartmana trenutno ...
Na prodaju apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokra...
Oglas sačuvan 15.05.2026 god.
napomena:
17
317 677 €
3084 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
103 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Oglas sačuvan 15.05.2026 god.
napomena:
17
362 571 €
3326 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
109 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju apartman s krovnom terasom u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 a...
Na prodaju apartman s krovnom terasom u zgradi novogradnje u...
Oglas sačuvan 15.05.2026 god.
napomena:
17
418 635 €
3171 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se penthouse u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 apartmana trenutno s...
Prodaje se penthouse u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokr...
Oglas sačuvan 15.05.2026 god.
napomena: