Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 10
9
375 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža iznim...
Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom di...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
1
238 784 €
3316 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u atraktivnom i mirnom dijelu Ližnjana, ovaj moderan stan u novogradnji predstavlja izvrsnu priliku z...
Smješten u atraktivnom i mirnom dijelu Ližnjana, ovaj modera...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
1
263 723 €
3297 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilometar od mora, ovaj moderan stan u novogradnji pre...
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilo...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
5
300 000 €
3297 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Predstavljamo vam moderan projekat novogradnje '' KANDELICA'' u Privlaci naselje Sabunike s ukupno 10 stambeni...
Predstavljamo vam moderan projekat novogradnje '' KANDELICA'...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
11
233 436 €
2779 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, 84 M2, 2SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostran i funkcionalan stan u novogradnji ukupne površ...
PRODAJA, STAN, 84 M2, 2SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prost...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
12
230 000 €
3067 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN PENTHOUSE S KROVNOM TERASOM Ekskluzivno u našoj ponudi donosim...
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN PENTHOUSE S K...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
4
499 000 €
3024 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
165 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se luksuzan trosoban penthouse sa prostranom krovnom terasom od 120 m2 u Privlaci mjesto Sabunike povr...
Prodaje se luksuzan trosoban penthouse sa prostranom krovnom...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
1
3 400 000 €
3617 €/m²
ažuriran
Nin, Zaton
940 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
4. kat
PRILIKA ZA INVESTICIJU! LOKACIJA 50 m OD MORA I PLAŽE! Uhodan hotel kategoriziran sa 3* 50 m od mora. 36 soba ...
PRILIKA ZA INVESTICIJU! LOKACIJA 50 m OD MORA I PLAŽE! Uhoda...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
550 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Barban, okolica, prodajemo autohtonu kompletno renoviranu kuću za odmor s bazenom. Kuća je katnica ukupne po...
Barban, okolica, prodajemo autohtonu kompletno renoviranu ku...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena:
17
1 195 000 €
3414 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MODERNA VILA, PRODAJA, ZAGREB, GORNJI BUKOVAC, 350 m2 Prodaje se samostojeća vila ukupne stambene površine 3...
MODERNA VILA, PRODAJA, ZAGREB, GORNJI BUKOVAC, 350 m2 Prod...
Oglas sačuvan 13.05.2026 god.
napomena: