Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 1 od 232
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
850 000 €
4250 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Drivenik
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA – NOVOUREĐENA KUĆA S BAZENOM, DRIVENIK (CRIKVENICA) Na prodaju je novouređena kamena kuća u mediteran...
PRODAJA – NOVOUREĐENA KUĆA S BAZENOM, DRIVENIK (CRIKVENICA) ...
17
1 620 000 €
4154 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
390 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOK KRK, MALINSKA, u ponudi je izuzetna, moderno dizajnirana vila, smještena u idiličnom i mirnom okruženju o...
OTOK KRK, MALINSKA, u ponudi je izuzetna, moderno dizajniran...
7
500 000 €
3571 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MODERNA NOVOGRADNJA UDALJENA SAMO 1 KM OD PJEŠČANIH PLAŽA ,UMAG, ISTRA ALPHA LUXE GROUP ekskluzivno prodaj...
MODERNA NOVOGRADNJA UDALJENA SAMO 1 KM OD PJEŠČANIH PLAŽA ,U...
17
590 000 €
2360 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je izuzetno atraktivna i prostrana kuća smještena u mirnom području u okolici grada Krka, s ukupnom...
Na prodaju je izuzetno atraktivna i prostrana kuća smještena...
17
2 075 000 €
10375 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Nova kamena Vila u blizini Crikvenice, na mikrolokaciji koja pruža nevjerojatan pogled na more i otok Krk. Vil...
Nova kamena Vila u blizini Crikvenice, na mikrolokaciji koja...
17
1 200 000 €
4800 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je luksuzna nekretnina koja se smjestila na impresivnom terenu od 3054 m2 te se prostire na 250 m2 ...
Na prodaju je luksuzna nekretnina koja se smjestila na impre...
17
980 000 €
4375 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
224 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je samostojeca villa s bazenom i wellnessom ukupne povrsine 224m2 koja je izgradjena u 3 etaze,sute...
Na prodaju je samostojeca villa s bazenom i wellnessom ukupn...
9
550 000 €
3667 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien na tržište stavlja predivnu finsku kuću sagrađenu od lameliranih trupaca spororastućeg sibir...
Kaiser Immobilien na tržište stavlja predivnu finsku kuću sa...
10
980 000 €
3920 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien nudi u prodaju prekrasnu luksuznu modernu vilu u samom srcu Istre. Ovaj renesansi gradić nos...
Kaiser Immobilien nudi u prodaju prekrasnu luksuznu modernu ...
8
550 000 €
3642 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
151 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien na tržište stavlja obiteljske kuće mediteranskog tipa sa bazenom, koje su u izgradnji. Nalaz...
Kaiser Immobilien na tržište stavlja obiteljske kuće mediter...
15
2 400 000 €
5455 €/m²
ažuriran
Dubrovnik, Dubrava
440 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja jedinstvenu kamenu kuću na ekskluzivnoj lokaciji. Kuća obuhvaća 7 apartmanskih j...
Kaiser Immobilien predstavlja jedinstvenu kamenu kuću na eks...
13
610 000 €
997 €/m²
nov
Čepin, Livana
612 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se stambeni-poslovna zgrada koja nudi izvanredne mogućnosti za različite stambene i poslovne namjene ...
Prodaje se stambeni-poslovna zgrada koja nudi izvanredne mo...
17
390 000 €
5417 €/m²
nov
Kanfanar, Kanfanar
72 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smješten u mirnom i autentičnom mediteranskom selu u blizini Kanfanara, ovaj moderan samostojeći dizajnerski b...
Smješten u mirnom i autentičnom mediteranskom selu u blizini...
17
250 000 €
1302 €/m²
nov
Kanfanar, Kanfanar
192 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u samom srcu Kanfanara, ova tradicionalna istarska kamena kuća predstavlja izvrsnu priliku za renova...
Smještena u samom srcu Kanfanara, ova tradicionalna istarska...
17
295 000 €
1261 €/m²
nov
Pazin, Stari Pazin
234 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u samom centru Pazina, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja i svakodnevnih pogodnosti, ova pre...
Smještena u samom centru Pazina, u neposrednoj blizini svih ...
17
1 350 000 €
3375 €/m²
nov
Poreč, Poreč
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na mirnom brežuljku u blizini Poreča, ova iznimna luksuzna vila pruža spektakularan panoramski pogle...
Smještena na mirnom brežuljku u blizini Poreča, ova iznimna ...
15
650 000 €
3095 €/m²
nov
Velika Gorica, Donja Lomnica
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, DONJA LOMNICA, 210 m2, PARCELA 8341 m2 Prodaje se samostojeća kuća neto stamben...
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, DONJA LOMNICA, 210 m2, PARCELA...
17
250 000 €
1613 €/m²
nov
Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
155 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, SVETA NEDELJA, 155 m2 + 2141 m2 Prodaje se samostojeća kuća tlocrtne stambene površine 155 m2....
KUĆA, PRODAJA, SVETA NEDELJA, 155 m2 + 2141 m2 Prodaje se s...
17
280 000 €
2917 €/m²
nov
Zagreb, Sesvete
96 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S2-III, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 96 m2, 4-sobna Početak gradnje: studeni 2025. godine ...
KUĆA S2-III, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 96 m...
12
478 000 €
2812 €/m²
nov
Pula, Pula
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica Na prodaju je ova odlična, nova kuća za odmor u malom, mirnom mjestu u okolici Pule. Sm...
Istra, Pula, okolica Na prodaju je ova odlična, nova kuća z...
Stranica 1 od 232
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban