Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 391 oglasa - Prodaja kuća Poreč
Stranica 1 od 20
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
1 350 000 €
3375 €/m²
nov
Poreč, Poreč
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na mirnom brežuljku u blizini Poreča, ova iznimna luksuzna vila pruža spektakularan panoramski pogle...
Smještena na mirnom brežuljku u blizini Poreča, ova iznimna ...
17
1 650 000 €
5500 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i prestižnom dijelu Istre, nedaleko od Poreč, smještena je ova impresivna vila u izgradnji koja već n...
U mirnom i prestižnom dijelu Istre, nedaleko od Poreč, smješ...
17
1 550 000 €
5345 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vrhunska moderna vila na prodaju u Poreču, smještena u mirnom i vrlo traženom području, na pješačkoj udaljenos...
Vrhunska moderna vila na prodaju u Poreču, smještena u mirno...
17
1 420 000 €
4303 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novoizgrađena moderna luksuzna vila na prodaju u blizini Poreča, smještena u vrlo traženom rezidencijalnom pod...
Novoizgrađena moderna luksuzna vila na prodaju u blizini Por...
17
649 000 €
4134 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
157 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kvalitetna moderna kuća na prodaju u blizini Poreča, smještena u mirnom i privatnom okruženju na kraju slijepe...
Kvalitetna moderna kuća na prodaju u blizini Poreča, smješte...
17
395 000 €
2724 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
145 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Potpuno renovirana kuća na prodaju u blizini Poreča, smještena u mirnom rezidencijalnom području koje pruža pr...
Potpuno renovirana kuća na prodaju u blizini Poreča, smješte...
17
1 550 000 €
5345 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena samo 900 metara od mora, ova novoizgrađena vila nudi savršen spoj modernog dizajna, udobnosti i priv...
Smještena samo 900 metara od mora, ova novoizgrađena vila nu...
17
299 000 €
2492 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom selu, svega 7 km od Poreča i Jadranske obale, ova prekrasno renovirana kamena kuća nudi aut...
Smještena u mirnom selu, svega 7 km od Poreča i Jadranske ob...
6
400 000 €
3922 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica – moderna duplex kuća s pogledom na more U atraktivnom i mirnom dijelu okolice Poreča, s otvor...
Poreč, okolica – moderna duplex kuća s pogledom na more U a...
7
399 000 €
3912 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
12
1 500 000 €
4076 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
368 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okolici Poreč, svega 10 km od centra grada i 6 km od mora, smještena je...
Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okolici Poreč, svega ...
9
1 650 000 €
7500 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Poreča, svega 200 metara od kristalno čistog mora...
Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici...
9
1 390 000 €
5148 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na zapadnoj obali Istre smjestio se slikoviti gradić Poreč. Jedan je od najimpresivnijih bisera Jadrana. Relat...
Na zapadnoj obali Istre smjestio se slikoviti gradić Poreč. ...
9
715 000 €
3505 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
204 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Porečka obala duga je 37 km, s 21 plažom s plavom zastavom - simbolom čistoće mora. Najznačajnija je plaža Lot...
Porečka obala duga je 37 km, s 21 plažom s plavom zastavom -...
17
500 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj premium projekt vila nalazi se u Stranićima i nudi sofisticiran koncept stanovanja koji objedinjuje moder...
Ovaj premium projekt vila nalazi se u Stranićima i nudi sofi...
17
500 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj vrhunski stambeni projekt modernih vila smješten je u Stranićima kod Nove Vasi, u blizini Poreča, te nudi...
Ovaj vrhunski stambeni projekt modernih vila smješten je u S...
17
500 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj moderni projekt vila nalazi se u Stranićima kod Nove Vasi i nudi visoki standard stanovanja koji objedinj...
Ovaj moderni projekt vila nalazi se u Stranićima kod Nove Va...
17
500 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj suvremeni projekt vila nalazi se u Stranićima i osmišljen je kako bi pružio visok standard stanovanja kro...
Ovaj suvremeni projekt vila nalazi se u Stranićima i osmišlj...
7
739 999 €
4431 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
167 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu, na svega 2 km od Poreča, smjestila se ova kvalitetno građena i estetski...
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu, na svega 2 km od Pore...
17
950 000 €
3265 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
291 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na zapadnoj obali Istre smjestio se grad Poreč, jedan od najljepših bisera Jadrana. Na relativno malom poluoto...
Na zapadnoj obali Istre smjestio se grad Poreč, jedan od naj...
Stranica 1 od 20
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban