Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 374 oglasa - Prodaja nekretnina Rovinj
Stranica 3 od 19
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
207 500 €
5608 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
37 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s pogledom na more i dvorište na korištenje U samom srcu Rovinj, u mir...
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s pogledom na more i d...
11
186 000 €
5314 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
35 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Rovinj, stan u prizemlju u centru grada U srcu predivnog Rovinja, smjestio se ovaj šarmantno uređen s...
Istra, Rovinj, stan u prizemlju u centru grada U srcu pred...
17
395 000 €
1965 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
201 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Nudimo vam izvanrednu priliku za kupnju samostojeće obiteljske kuće smještene na fenom...
Istra, Rovinj, okolica Nudimo vam izvanrednu priliku za kup...
17
850 000 €
5313 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je predivna moderna kuća za odmor izgrađena 2024. godine, smještena u mirno...
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je predivna moderna kuća ...
17
319 000 €
4623 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s tri spavaće sobe, terasa, spremište/studio U samom srcu starog grad...
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s tri spavaće sobe, te...
3
155 000 €
177 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
875 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj, okolica Nedaleko od Rovinja, u manjem mjestu koje spaja mirniji ritam života s praktičnošću sv...
Istra, Rovinj, okolica Nedaleko od Rovinja, u manjem mjestu...
17
460 000 €
3067 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Nedaleko od Rovinja, gdje se pruža izvrsna turistička ponuda, smjestila se ova prekras...
Istra, Rovinj, okolica Nedaleko od Rovinja, gdje se pruža i...
17
599 000 €
4538 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
132 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj Na manje od 10 minuta pješke od hotela Eden i predivnih rovinjskih plaža, nalaze se tri stana s...
Istra, Rovinj Na manje od 10 minuta pješke od hotela Eden i...
9
219 000 €
5093 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
43 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Istra, Rovinj – Stan s odvojenom spavaćom sobom na nekoliko koraka od mora U srcu Rovinja, u neposrednoj bli...
Istra, Rovinj – Stan s odvojenom spavaćom sobom na nekoliko ...
17
990 000 €
3960 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova suvremena vila na prodaju u blizini Rovinja nudi profinjen spoj modernog dizajna, udobnosti i potpune priv...
Ova suvremena vila na prodaju u blizini Rovinja nudi profinj...
17
600 000 €
8000 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
75 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Istra, Rovinj, centar Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Rovinju, u kvalitetnoj zgradi na 4. katu, prodaj...
Istra, Rovinj, centar Na jednoj od najpoželjnijih lokacija ...
13
300 000 €
8333 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
36 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
Istra, Rovinj, centar Na prodaju je prekrasan stan smješten na trećem katu uredne zgrade u samom srcu Rovinja...
Istra, Rovinj, centar Na prodaju je prekrasan stan smješten...
17
290 000 €
4028 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Smještena u samom centru povijesne stare jezgre Rovinja, ova iznimna nekretnina sastoji se od dva odvojena apa...
Smještena u samom centru povijesne stare jezgre Rovinja, ova...
14
390 000 €
4588 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
85 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, kamena kuća u srcu starog grada Na prodaju je autentična kamena kuća smještena u samom srcu ...
Istra, Rovinj, kamena kuća u srcu starog grada Na prodaju...
17
415 000 €
5764 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
72 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
NEPONOVLJIVA PRILIKA NA TRŽIŠTU – stan s pogledom na grad i more, garažom i vrtom Na prodaju je stan koji se ...
NEPONOVLJIVA PRILIKA NA TRŽIŠTU – stan s pogledom na grad i ...
17
350 000 €
154 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
2272 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova nekretnina na prodaju smještena je u izuzetno mirnom i atraktivnom području, svega oko 1,5 kilometara od c...
Ova nekretnina na prodaju smještena je u izuzetno mirnom i a...
6
210 000 €
173 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
1213 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj, okolica Prodaje se građevinsko zemljište u neposrednoj blizini Rovinja, površine 1213 m², prav...
Istra, Rovinj, okolica Prodaje se građevinsko zemljište u n...
6
125 000 €
204 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
613 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište u blizini Rovinja, površine 613 m², pra...
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je atraktivno građevinsko...
6
125 000 €
208 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
600 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj, okolica U ponudi je građevinsko zemljište površine 600 m² smješteno u atraktivnom području ned...
Istra, Rovinj, okolica U ponudi je građevinsko zemljište po...
17
249 000 €
3831 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
65 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj Rijetka prilika u Rovinju! Jedinstveni stan koji prodaje isključivo Diamond Real Estate! Smješt...
Istra, Rovinj Rijetka prilika u Rovinju! Jedinstveni stan k...
Stranica 3 od 19
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban