Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 179 oglasa - Prodaja stanova Rovinj
Stranica 1 od 9
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Naprijed
4
314 000 €
2754 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju trosoban komforan stan s vrtom u prizemlju nove stambene zgrade nadomak Rovinja! Ulaskom u stan, od...
Na prodaju trosoban komforan stan s vrtom u prizemlju nove s...
8
200 000 €
4762 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
42 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Rovinj, centar U strogom centru Rovinja, na lokaciji na kojoj se grad živi pješice i gdje su svi sad...
Istra, Rovinj, centar U strogom centru Rovinja, na lokaci...
8
166 000 €
6148 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
27 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Rovinj, Stari grad U predivnom rovinjskom Starom gradu, poznatom po jedinstvenoj arhitekturi i atmos...
Istra, Rovinj, Stari grad U predivnom rovinjskom Starom g...
9
150 000 €
7143 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
21 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, Stari grad U Starom gradu Rovinja, tamo gdje se svaki dan osjeća posebna energija kamenih ulic...
Istra, Rovinj, Stari grad U Starom gradu Rovinja, tamo gdje...
17
846 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
141 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Stan je funkcionalno organiziran te obuhvaća ulazni hodnik s garderobom, tri spavaće sobe, prostrani dnevni di...
Stan je funkcionalno organiziran te obuhvaća ulazni hodnik s...
1
569 000 €
7025 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorištem, mirna zona pored šume i pješice od plaža U m...
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorišt...
9
395 000 €
4817 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN, ROVINJ, STARI GRAD, 82 M2 Prodajemo stan na jedinstvenoj lokaciji u starom gradu Rovinju ulica...
PRODAJA, STAN, ROVINJ, STARI GRAD, 82 M2 Prodajemo stan na ...
10
320 000 €
5161 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
62 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Rovinj, širi centar, Na vrhunskoj lokaciji u Rovinju, u blizini mora i nadomak centra, prodaje se stan...
Istra, Rovinj, širi centar, Na vrhunskoj lokaciji u Rovinju...
10
295 000 €
4917 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, Stari grad U staroj jezgri Rovinja, na lokaciji koja se uvijek traži i koja ima svoju publiku ...
Istra, Rovinj, Stari grad U staroj jezgri Rovinja, na lokac...
7
231 000 €
3983 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, okolica, Smješten u mirnom okruženju, ovaj stan pruža savršen balans između privatnosti i pove...
Istra, Rovinj, okolica, Smješten u mirnom okruženju, ovaj s...
13
390 000 €
4535 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, 86M2, 2SS + DB, ROVINJ Prodaje se komforan stan na mirnoj lokaciji nedaleko centra Rovinja. St...
PRODAJA, STAN, 86M2, 2SS + DB, ROVINJ Prodaje se komforan s...
9
306 000 €
4567 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
PRODAJA, STAN 67 m2, ROVINJ, 2SS+DB Prodaje se stan na 4. katu stambene zgrade bez lifta. Dnevni boravak je ...
PRODAJA, STAN 67 m2, ROVINJ, 2SS+DB Prodaje se stan na 4. k...
12
423 000 €
5875 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN 72,50 m2, ROVINJ, 2S+DB Prodaje se stan u Rovinju ukupne površine 72 m², koji se sastoji od dvi...
PRODAJA, STAN 72,50 m2, ROVINJ, 2S+DB Prodaje se stan u Rov...
11
380 000 €
4691 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN 81 m2, ROVINJ Prostran i funkcionalan stan u Rovinju, smješten na prvom katu stambene zgrade, u...
PRODAJA, STAN 81 m2, ROVINJ Prostran i funkcionalan stan u ...
17
155 000 €
4844 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
32 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Studio apartman 32 m2 | Rovinj | Odmah useljiv | Aktivni turistički prihod Moderan, potpuno renoviran i nam...
Studio apartman 32 m2 | Rovinj | Odmah useljiv | Aktivni tur...
5
195 000 €
2826 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Stan na II.katu stambene zgrade . Dvoetazni kvadrature 69m2 sa vlastitim parkirnim mjestom . Na prvoj etazi...
Stan na II.katu stambene zgrade . Dvoetazni kvadrature 69m2 ...
14
300 000 €
5172 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN 56 m2, ROVINJ, KUKALETOVICA Prodaje se ugodan i funkcionalan stan u Rovinju, u naselju Kukaleto...
PRODAJA, STAN 56 m2, ROVINJ, KUKALETOVICA Prodaje se ugodan...
2
45 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
10 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Rovinj, Stari grad U srcu rovinjskog Starog grada, na mikrolokaciji koja se rijetko pojavljuje na tržištu, pr...
Rovinj, Stari grad U srcu rovinjskog Starog grada, na mikro...
17
280 000 €
6222 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
45 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, ovaj moderni i renovirani stan je savršeno smješten u srcu starog grada Rovinja, omogućavajući...
Istra, Rovinj, ovaj moderni i renovirani stan je savršeno s...
15
290 000 €
6304 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
46 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN 46 m2, ROVINJ STARI GRAD Prodaju se dva odvojena stana smještena na 4. katu autentične stare is...
PRODAJA, STAN 46 m2, ROVINJ STARI GRAD Prodaju se dva odvoj...
Stranica 1 od 9
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban