imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

21 - 37 od ukupno 37 oglasa za Rovinj - Prodaja stanova - 4-SOBAN

Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
17
1 100 000 € 6587 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

167 m2

2. kat
16
350 000 € 4605 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

76 m2

2. kat
17
625 000 € 6443 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

97 m2

3. kat
14
370 000 € 3700 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

100 m2

4. kat
15
427 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

122 m2

2. kat
15
330 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

110 m2

3. kat
17
476 000 € 6704 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

71 m2

2. kat
17
669 000 € 5669 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

118 m2

1. kat
17
539 500 € 4691 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

115 m2

2. kat
11
680 000 € 6239 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

109 m2

kat
14
436 450 € 4546 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

96 m2

kat
12
825 000 € 6203 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

133 m2

1. kat
12
860 000 € 5811 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

148 m2

1. kat
10
654 500 € 5500 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

119 m2

1. kat
13
1 100 000 € 5789 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

190 m2

2. kat
7
680 000 € 5397 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

126 m2

kat
14
714 000 € 4175 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

171 m2

1. kat
Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup