imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vinodolska općina, Bribir

Detaljna pretraga

1 - 18 od ukupno 18 oglasa - Prodaja zemljišta Vinodolska općina, Bribir

5
62 500 € 97 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

647 m2

kat
0
57 000 € 4 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

13048 m2

kat
7
68 000 € 97 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

700 m2

kat
0
73 000 € 76 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

960 m2

kat
8
53 500 € 72 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

740 m2

kat
2
207 000 € 300 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

690 m2

kat
5
72 000 € 103 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

700 m2

kat
1
57 000 € 74 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

768 m2

kat
6
85 000 € 63 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

1340 m2

kat
1
85 000 € 95 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

896 m2

kat
0
275 000 € 91667 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

3 m2

kat
7
74 000 € 106 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

700 m2

kat
1
75 000 € 26 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

2930 m2

kat
1
208 000 € 68 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

3080 m2

kat
2
20 000 € 19 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

1032 m2

kat
2
60 000 € 45 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

1330 m2

kat
7
67 000 € 74 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

910 m2

kat
7
46 000 € 71 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir

650 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup