imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vodnjan – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 58 oglasa - Prodaja zemljišta Vodnjan – građevinsko zemljište

Stranica 1 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
5
200 000 € 31 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

6390 m2

kat
4
88 000 € 107 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

819 m2

kat
3
120 000 € 111 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

1077 m2

kat
1
87 772 € 124 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

705 m2

kat
1
119 769 € 125 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

962 m2

kat
9
267 000 € 250 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga

1068 m2

kat
8
170 000 € 186 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

916 m2

kat
7
350 000 € 44 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

8000 m2

kat
6
129 000 € 149 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Galižana

868 m2

kat
8
180 000 € 197 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

916 m2

kat
7
185 000 € 209 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

885 m2

kat
15
150 000 € 245 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

613 m2

kat
7
360 000 € 202 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

1783 m2

kat
8
99 000 € 154 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

644 m2

kat
3
83 000 € 126 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

659 m2

kat
3
113 500 € 220 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

515 m2

kat
3
106 500 € 220 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

483 m2

kat
4
97 000 € 220 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

440 m2

kat
4
111 000 € 222 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

501 m2

kat
3
110 000 € 222 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

496 m2

kat
Stranica 1 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup