imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vodnjan – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

41 - 58 od ukupno 58 oglasa - Prodaja zemljišta Vodnjan – građevinsko zemljište

Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
1
72 000 € 90 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

800 m2

kat
3
135 000 € 90 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

1500 m2

kat
1
740 000 € 155 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

4772 m2

kat
1
250 000 € 104 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

2400 m2

kat
4
255 000 € 85 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

3004 m2

kat
2
180 000 € 146 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga

1237 m2

kat
2
330 000 € 40 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

8270 m2

kat
2
90 000 € 40 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

2264 m2

kat
7
350 000 € 72 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

4828 m2

kat
4
75 000 € 50 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj

1500 m2

kat
8
750 000 € 24 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

31500 m2

kat
12
1 556 000 € 52 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

30000 m2

kat
2
900 000 € 45 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga

20000 m2

kat
3
605 000 € 170 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

3563 m2

kat
2
70 000 € 18 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj

4000 m2

kat
3
150 000 € 11 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga

14000 m2

kat
3
28 000 € 52 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj

538 m2

kat
2
27 000 € 54 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj

503 m2

kat
Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup