imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja poslovnog prostora Vodnjan

Detaljna pretraga

1 - 1 od ukupno 1 oglasa - Prodaja poslovnog prostora Vodnjan

11
1 026 000 € 1603 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Galižana

640 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup