imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vrbnik

Detaljna pretraga

41 - 46 od ukupno 46 oglasa - Prodaja zemljišta Vrbnik

Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
2
180 000 € 212 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

850 m2

kat
8
250 000 € 269 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

930 m2

kat
1
120 000 € 89 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

1349 m2

kat
1
77 200 € 151 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

510 m2

kat
2
119 000 € 9 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

12644 m2

kat
5
332 000 € 80 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

4145 m2

kat
Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup