imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vrbnik

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 46 oglasa - Prodaja zemljišta Vrbnik

Stranica 1 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
5
120 000 € 3 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

34519 m2

kat
3
250 000 € 336 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

745 m2

kat
4
255 000 € 269 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

948 m2

kat
4
230 000 € 264 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

870 m2

kat
4
230 000 € 253 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

908 m2

kat
17
98 000 € 202 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

484 m2

kat
11
130 000 € 164 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

794 m2

kat
9
130 000 € 172 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

757 m2

kat
17
350 000 € 172 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

2038 m2

kat
3
675 000 € 248 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

2727 m2

kat
1
22 200 € 10 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

2222 m2

kat
1
250 000 € 336 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

745 m2

kat
4
236 500 € 95 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

2489 m2

kat
7
250 000 € 488 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

512 m2

kat
1
131 200 € 160 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

820 m2

kat
5
150 000 € 375 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

400 m2

kat
2
258 000 € 277 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

931 m2

kat
11
140 000 € 156 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

900 m2

kat
2
250 000 € 269 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

931 m2

kat
2
700 500 € 257 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

2727 m2

kat
Stranica 1 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup