imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – dvosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 717 oglasa - Prodaja stanova – dvosoban stan

Strana 1 od 36
top
11
160 000 € 2581 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

62 m2

2. spr.
top
2
245 200 € 5004 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

49 m2

2. spr.
top
2
145 000 € 3152 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

46 m2

3. spr.
top
7
155 600 € 2829 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

55 m2

4. spr.
top
3
161 394 € 2989 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

54 m2

7. spr.
top
11
125 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

50 m2

1. spr.
top
14
275 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Stari Merkator Blok 11c

55 m2

3. spr.
top
15
116 900 € 2206 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

53 m2

2. spr.
vip
6
68 000 € 1789 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

38 m2

pr spr.
vip
13
235 000 € 3092 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Palata pravde

76 m2

4. spr.
6
92 500 € 1850 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Batajnica

50 m2

2. spr.
17
230 000 € 3966 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun Kej

58 m2

2. spr.
12
85 000 € 2297 €/m²
nov
Valjevo, Divčibare

37 m2

pr spr.
12
220 000 € 3333 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

66 m2

7. spr.
6
175 000 € 5469 €/m²
nov
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

32 m2

2. spr.
17
191 000 € 3293 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

58 m2

7. spr.
5
115 000 € 2805 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Mirijevo I

41 m2

2. spr.
8
224 000 € 3500 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 1

64 m2

5. spr.
10
175 000 € 2917 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Višnjička banja

60 m2

vpr spr.
7
150 000 € 2679 €/m²
nov
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

56 m2

4. spr.
Strana 1 od 36
Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup