imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 3166 oglasa - Prodaja zemljišta – građevinsko zemljište

Stranica 1 od 159
top
3
199 000 € 117 €/m²
ažuriran
Senj, Senj

1700 m2

kat
top
4
350 000 € 464 €/m²
ažuriran
Buje, Buje

755 m2

kat
2
433 320 € 460 €/m²
nov
Zagreb, Maksimir

942 m2

kat
2
69 900 € 242 €/m²
nov
Osijek, Donji grad

289 m2

kat
10
572 000 € 250 €/m²
nov
Opatija, Dobreć

2288 m2

kat
7
140 000 € 62 €/m²
nov
Brdovec, Gornji Laduč

2263 m2

kat
4
119 000 € 175 €/m²
nov
Svetvinčenat, Režanci

680 m2

kat
5
122 000 € 192 €/m²
nov
Novalja, Lun

636 m2

kat
5
122 000 € 192 €/m²
nov
Novalja, Lun

636 m2

kat
3
499 000 € 843 €/m²
nov
Pula, Pula

592 m2

kat
5
208 000 € 311 €/m²
nov
Pula, Pula

669 m2

kat
1
985 000 € 416 €/m²
nov
Pula, Pula

2365 m2

kat
3
235 000 € 279 €/m²
nov
Pula, Pula

843 m2

kat
1
98 996 € 33 €/m²
nov
Matulji, Veli Brgud

2959 m2

kat
17
229 000 € 178 €/m²
nov
Buje, Kaštel

1283 m2

kat
4
330 000 € 372 €/m²
nov
Krk, Krk

887 m2

kat
4
137 280 € 66 €/m²
nov
Sveta Nedelja, Mala Gorica

2080 m2

kat
5
122 000 € 192 €/m²
nov
Novalja, Lun

636 m2

kat
7
336 710 € 110 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Buševec

3061 m2

kat
17
309 000 € 5 €/m²
ažuriran
Popovac, Popovac

60860 m2

kat
Stranica 1 od 159

Tip ponude

Lokacija

Mjesto

  • Najam[x]
  • građevinsko zemljište[x]
  • Županja[x]
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup