imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Motovun – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 44 oglasa - Prodaja zemljišta Motovun – građevinsko zemljište

Stranica 1 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
7
140 000 € 201 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

697 m2

kat
17
299 000 € 80 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

3733 m2

kat
8
110 000 € 100 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1095 m2

kat
6
80 000 € 100 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

800 m2

kat
8
166 000 € 92 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1802 m2

kat
12
194 000 € 180 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1078 m2

kat
10
152 500 € 180 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

848 m2

kat
7
120 000 € 15 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

8145 m2

kat
17
299 000 € 80 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

3733 m2

kat
5
165 000 € 72 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

2277 m2

kat
1
150 000 € 107 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1400 m2

kat
12
140 000 € 108 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1300 m2

kat
8
140 000 € 71 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1970 m2

kat
9
350 000 € 90 €/m²
ažuriran
Motovun, Sveti Bartol

3874 m2

kat
1
310 000 € 23 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

13500 m2

kat
6
380 000 € 858 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

443 m2

kat
4
69 000 € 23 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

2941 m2

kat
7
239 000 € 169 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1413 m2

kat
7
320 000 € 32 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

10041 m2

kat
4
160 000 € 34 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

4680 m2

kat
Stranica 1 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup