imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Motovun – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 44 oglasa - Prodaja zemljišta Motovun – građevinsko zemljište

Stranica 2 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
12
187 500 € 100 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1878 m2

kat
8
179 000 € 14 €/m²
ažuriran
Motovun, Brkač

12701 m2

kat
16
415 000 € 33 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

12550 m2

kat
6
350 000 € 21 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

16637 m2

kat
5
124 800 € 113 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1100 m2

kat
13
195 000 € 1258 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

155 m2

kat
5
240 000 € 80 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

3000 m2

kat
17
740 000 € 94 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

7900 m2

kat
6
177 000 € 120 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1476 m2

kat
7
198 000 € 113 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1745 m2

kat
7
177 000 € 120 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1471 m2

kat
7
177 000 € 120 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1476 m2

kat
5
145 000 € 112 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1300 m2

kat
17
150 000 € 141 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1062 m2

kat
17
150 000 € 141 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1062 m2

kat
7
180 000 € 84 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

2150 m2

kat
7
36 000 € 16 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

2300 m2

kat
1
270 000 € 70 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

3850 m2

kat
11
145 000 € 104 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

1400 m2

kat
3
360 000 € 1108 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun

325 m2

kat
Stranica 2 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup