imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vinodolska općina, Grižane-Belgrad – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

1 - 10 od ukupno 10 oglasa - Prodaja zemljišta Vinodolska općina, Grižane-Belgrad – građevinsko zemljište

4
34 000 € 97 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

350 m2

kat
4
42 000 € 98 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

430 m2

kat
1
168 000 € 70 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

2400 m2

kat
1
35 000 € 66 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

530 m2

kat
0
88 000 € 153 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

574 m2

kat
3
75 000 € 54 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

1381 m2

kat
0
42 000 € 86 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

489 m2

kat
3
85 000 € 75 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

1126 m2

kat
8
75 000 € 221 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

339 m2

kat
2
86 000 € 80 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad

1075 m2

kat

Tip ponude

  • Prodaja[x]
  • građevinsko zemljište[x]
  • Vinodolska općina[x]
  • Grižane-Belgrad[x]
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup