imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Sokobanja, Centar – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 40 oglasa - Prodaja stanova Sokobanja, Centar – jednoiposoban stan

Strana 1 od 2
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • Napred
4
65 000 € 2097 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

31 m2

2. spr.
4
105 000 € 2059 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

51 m2

2. spr.
8
65 000 € 2167 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

30 m2

1. spr.
5
65 000 € 2241 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

29 m2

1. spr.
4
65 000 € 2097 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

31 m2

2. spr.
4
105 000 € 2059 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

51 m2

2. spr.
8
65 000 € 2167 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

30 m2

1. spr.
5
65 000 € 2241 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

29 m2

1. spr.
4
65 000 € 2097 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

31 m2

2. spr.
4
105 000 € 2059 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

51 m2

2. spr.
8
65 000 € 2167 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

30 m2

1. spr.
5
65 000 € 2241 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

29 m2

1. spr.
2
90 000 € 2250 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

40 m2

1. spr.
8
72 700 € 1913 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

38 m2

1. spr.
8
70 930 € 1917 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

37 m2

1. spr.
8
72 700 € 1913 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

38 m2

1. spr.
8
70 930 € 1917 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

37 m2

1. spr.
8
72 700 € 1913 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

38 m2

1. spr.
8
70 930 € 1917 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

37 m2

1. spr.
7
93 600 € 2400 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

39 m2

3. spr.
Strana 1 od 2
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • Napred
Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup