imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja lokala Sokobanja, Centar

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja lokala Sokobanja, Centar

10
102 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

41 m2

4. spr.
10
102 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

41 m2

4. spr.
10
102 500 € 2500 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

41 m2

4. spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup