imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Sokobanja, Centar – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 40 oglasa - Prodaja stanova Sokobanja, Centar – jednoiposoban stan

Strana 2 od 2
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • Napred
7
93 600 € 2400 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

39 m2

3. spr.
7
93 600 € 2400 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

39 m2

3. spr.
1
59 900 € 1711 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

35 m2

1. spr.
1
59 900 € 1711 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

35 m2

1. spr.
1
59 900 € 1711 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

35 m2

1. spr.
3
67 510 € 1731 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

39 m2

2. spr.
4
68 320 € 1708 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

40 m2

2. spr.
6
61 480 € 1708 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

36 m2

pr spr.
2
62 650 € 1740 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

36 m2

pr spr.
2
65 350 € 1766 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

37 m2

pr spr.
3
67 510 € 1731 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

39 m2

2. spr.
4
68 320 € 1708 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

40 m2

2. spr.
6
61 480 € 1708 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

36 m2

pr spr.
2
62 650 € 1740 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

36 m2

pr spr.
2
65 350 € 1766 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

37 m2

pr spr.
3
67 510 € 1731 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

39 m2

2. spr.
4
68 320 € 1708 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

40 m2

2. spr.
6
61 480 € 1708 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

36 m2

pr spr.
2
62 650 € 1740 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

36 m2

pr spr.
2
65 350 € 1766 €/m²
ažuriran
Sokobanja, Centar

37 m2

pr spr.
Strana 2 od 2
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • Napred
Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup