Detaljna pretraga
1 - 13 od ukupno 13 oglasa - Prodaja nekretnina Poreč, Baderna
11
170 000 €
200 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
849 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smješteno u mirnom i sve traženijem području Baderne u Istri, ovo građevinsko zemljište predstavlja izvrsnu pr...
Smješteno u mirnom i sve traženijem području Baderne u Istri...
2
170 000 €
210 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
808 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smješteno u mirnom i sve poželjnijem području Baderne u Istri, ovo građevinsko zemljište predstavlja izvrsnu p...
Smješteno u mirnom i sve poželjnijem području Baderne u Istr...
11
170 000 €
207 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
820 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smještene u mirnom i sve poželjnijem području Baderne u Istri, ove građevinske parcele predstavljaju izvrsnu p...
Smještene u mirnom i sve poželjnijem području Baderne u Istr...
2
170 000 €
213 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
799 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smještena u mirnom i sve traženijem području Baderne u Istri, ova građevinska parcela predstavlja izvrsnu pril...
Smještena u mirnom i sve traženijem području Baderne u Istri...
15
450 000 €
1822 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
247 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, BADERNA (POREČ), 247 m², OKUĆNICA 1020 m² Prodaje se autohtona istarska kamena kuća površine 2...
PRODAJA, KUĆA, BADERNA (POREČ), 247 m², OKUĆNICA 1020 m² Pr...
3
260 000 €
65 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
4000 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 4000 m2 – OKOLICA BADERNE (ISTRA) Velika izgradivost • Idealno za više kuć...
PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 4000 m2 – OKOLICA BADERNE (...
17
1 190 000 €
3876 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
307 m2
KUĆA
KUĆA
kat
BADERNA-LUKSUZNA VILA S BAZENOM I KROVNOM TERASOM S KOJE SE PRUŽA PANORAMSKI POGLED NA MORE I OKOLICU! Smješt...
BADERNA-LUKSUZNA VILA S BAZENOM I KROVNOM TERASOM S KOJE SE ...
17
920 000 €
3665 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
251 m2
KUĆA
KUĆA
kat
1
108 540 €
91 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
1190 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Gradjevinska parcela na prodaju od 1190m2 , mješovite namjene , sa kompletnom infrastrukturom . Pogled na ...
Gradjevinska parcela na prodaju od 1190m2 , mješovite namjen...
4
188 000 €
42 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
4510 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Kaiser Immobilien Vam nudi poljoprivredno zemljište od 4150 m2 u blizini Baderne. Čestica se drži za građevin...
Kaiser Immobilien Vam nudi poljoprivredno zemljište od 4150 ...
10
189 000 €
2700 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja odličan stan u neposrednoj okolici grada Poreča. Ovaj renovirani stan nalazi se...
Kaiser Immobilien predstavlja odličan stan u neposrednoj oko...
17
695 000 €
3475 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna i održavana istarska vila sa bazenom, vrtnom kućicom i prostorom za druženje 11 km od Poreča! Sastoj...
Prekrasna i održavana istarska vila sa bazenom, vrtnom kućic...
17
695 000 €
3475 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova autentična istarska kamena kuća smještena je u lijepom manjem mjestu, samo 15 km udaljenom od Poreča i nje...
Ova autentična istarska kamena kuća smještena je u lijepom m...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
3-soban