imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Poreč, Nova Vas

Detaljna pretraga

1 - 11 od ukupno 11 oglasa - Prodaja nekretnina Poreč, Nova Vas

17
513 000 € 3128 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

164 m2

kat
17
460 000 € 2875 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

160 m2

kat
13
389 000 € 4052 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

96 m2

pr kat
12
389 000 € 4052 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

96 m2

kat
14
365 000 € 3650 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

100 m2

vpr kat
11
398 000 € 4280 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

93 m2

kat
17
768 000 € 2714 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

283 m2

kat
10
412 000 € 4292 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

96 m2

kat
10
398 000 € 4280 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

93 m2

kat
10
412 000 € 4292 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

96 m2

1. kat
17
675 000 € 2411 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas

280 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup