imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Poreč, Červar-Porat

Detaljna pretraga

1 - 10 od ukupno 10 oglasa - Prodaja nekretnina Poreč, Červar-Porat

10
175 000 € 4375 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

40 m2

kat
11
165 000 € 4342 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

38 m2

2. kat
15
135 000 € 3857 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

35 m2

2. kat
15
140 000 € 5600 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

25 m2

1. kat
6
155 000 € 3690 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

42 m2

2. kat
17
165 000 € 4231 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

39 m2

3. kat
8
255 000 € 4113 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

62 m2

kat
8
176 000 € 3745 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

47 m2

kat
12
392 000 € 4780 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

82 m2

kat
17
560 000 € 3094 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat

181 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup