Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 391 oglasa - Prodaja kuća Poreč
Stranica 3 od 20
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
315 000 €
3150 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je šarmantna drvena kuća smještena u mirnom okruženju u blizini Poreča, okružena zelenilom i prirod...
Na prodaju je šarmantna drvena kuća smještena u mirnom okruž...
17
220 000 €
2750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica, odmah useljiva kućica u nizu! Šarmantna kamena kuća u nizu smještena je u mirnom dijel...
Istra, Poreč, okolica, odmah useljiva kućica u nizu! Šarman...
15
450 000 €
1822 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
247 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, BADERNA (POREČ), 247 m², OKUĆNICA 1020 m² Prodaje se autohtona istarska kamena kuća površine 2...
PRODAJA, KUĆA, BADERNA (POREČ), 247 m², OKUĆNICA 1020 m² Pr...
17
560 000 €
4667 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu nedaleko od Poreča smjestila se ova šarmantna kuća koja pruža savršen sp...
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu nedaleko od Poreča smj...
17
1 390 000 €
5226 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
266 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom rezidencijalnom naselju nedaleko od centra Poreča, mora i svih važnih sadržaja nalazi se ova luksuzna...
U mirnom rezidencijalnom naselju nedaleko od centra Poreča, ...
9
199 000 €
498 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 681 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 681 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
17
622 500 €
3866 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
161 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna vila s bazenom i pogledom na more u okolici Poreča Na prodaju je prostrana i ukusno uređena vila uku...
Prekrasna vila s bazenom i pogledom na more u okolici Poreča...
17
450 000 €
4787 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom stambenom okruženju nedaleko od Poreča i Jadranskog mora, ova atraktivna energetski učinkov...
Smještena u mirnom stambenom okruženju nedaleko od Poreča i ...
8
799 000 €
4439 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na blago povišenoj i privatnoj lokaciji u blizini Poreča, ova novoizgrađena kamena vila pruža panora...
Smještena na blago povišenoj i privatnoj lokaciji u blizini ...
15
579 000 €
5170 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
112 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica – moderna kuća u nizu sa ljetnom kuhinjom Na atraktivnoj lokaciji u okolici Poreča, na 300m od...
Poreč, okolica – moderna kuća u nizu sa ljetnom kuhinjom Na...
17
280 000 €
1905 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
147 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna autohtona kuća, zadnja u nizu sa vlastitim vrtom, i predivnim pogledom na more i Istru. Svega 12 km ...
Prekrasna autohtona kuća, zadnja u nizu sa vlastitim vrtom, ...
17
780 000 €
2453 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
318 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se elegantna samostojeća kuća klasičnog stila, ukupne površine 318 m², raspoređena na tri etaže (P + 2...
Prodaje se elegantna samostojeća kuća klasičnog stila, ukupn...
17
550 000 €
2644 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
208 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na svega nekoliko minuta vožnje od Poreča i mora, u mirnom i uređenom okruženju bez buke i prometa, prodaje se...
Na svega nekoliko minuta vožnje od Poreča i mora, u mirnom i...
3
654 615 €
4515 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
145 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Izvanredna prilika za kupnju suvremenog luksuznog stambenog prostora u Poreču, jednom od najpoželjnijih obalni...
Izvanredna prilika za kupnju suvremenog luksuznog stambenog ...
17
395 000 €
4647 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
85 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom stambenom naselju u blizini Poreča, na približno 4 km od mora i centra grada, prodaje se ova suvremen...
U mirnom stambenom naselju u blizini Poreča, na približno 4 ...
17
470 000 €
4796 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
98 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predstavljamo iznimno modernu vilu, prekrasno smještenu na periferiji blizu Poreča, na granici zone gradnje un...
Predstavljamo iznimno modernu vilu, prekrasno smještenu na p...
11
449 000 €
2993 €/m²
ažuriran
Poreč, Kukci
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, uža okolica, luksuzno opremljena kuća u nizu s okućnicom ! U manjem mjestu koje je udaljeno 5...
Istra, Poreč, uža okolica, luksuzno opremljena kuća u nizu s...
17
345 000 €
3286 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
105 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena samo 9 kilometara od mora u blizini Poreča, ova šarmantna kamena kuća s dvije spavaće sobe nudi savr...
Smještena samo 9 kilometara od mora u blizini Poreča, ova ša...
8
170 000 €
2048 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
83 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč – legalizirana kuća na velikom poljoprivrednom zemljištu U mirnom i zelenom okruženju u okolici ...
Istra, Poreč – legalizirana kuća na velikom poljoprivrednom ...
17
258 000 €
1189 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
217 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kvalitetno građena kuća u nizu s ukupnom izgrađenom površinom od 217 četvornih metara, smještena...
Na prodaju je kvalitetno građena kuća u nizu s ukupnom izgra...
Stranica 3 od 20
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban