Detaljna pretraga
61 - 80 od ukupno 391 oglasa - Prodaja kuća Poreč
Stranica 4 od 20
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
9
499 000 €
3616 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
138 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna dvojna kuća s privatnim bazenom smještena u mirnom i atraktivnom mjestu Kaštelir. Kuća j...
Na prodaju je moderna dvojna kuća s privatnim bazenom smješt...
13
483 000 €
4600 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
105 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna dvoetažna duplex kuća, smještena na iznimno traženoj i mirnoj lokaciji, svega 1.200 meta...
Na prodaju je moderna dvoetažna duplex kuća, smještena na iz...
17
270 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova tradicionalna istarska kamena kuća na prodaju smještena je u mirnom i iznimno poželjnom okruženju, svega 9...
Ova tradicionalna istarska kamena kuća na prodaju smještena ...
12
689 000 €
4126 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
167 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je atraktivna kuća ukupne stambene površine 167 m², smještena nedaleko Poreča, u mirnom i ugodnom o...
Na prodaju je atraktivna kuća ukupne stambene površine 167 m...
17
650 000 €
4962 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
131 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova lijepa kuća stambene površine 131 m² smještena je na prostranoj parceli od 985 m² te nudi savršenu kombina...
Ova lijepa kuća stambene površine 131 m² smještena je na pro...
17
650 000 €
4333 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 1027-1224, plac 604.00a...
ID KOD AGENCIJE: 1027-1224, plac 604.00a...
8
400 000 €
5195 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
77 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč – moderna kuća u nizu blizu mora i centra Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Poreču, u neposredno...
Istra, Poreč – moderna kuća u nizu blizu mora i centra Na i...
6
295 000 €
1630 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, okolica, ROHBAU, fantastična vila s bazenom i pogledom na more U manjem mjestu između Limsko...
Poreč, okolica, okolica, ROHBAU, fantastična vila s bazenom ...
8
295 000 €
1630 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, fantastična vila s bazenom i pogledom na more u rohbau fazi. U manjem mjestu između Limskog k...
Poreč, okolica, fantastična vila s bazenom i pogledom na mor...
17
600 000 €
3871 €/m²
ažuriran
Poreč, Gedići
155 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kuće sa bazenom u okolici Poreča.Udaljena je svega 10min od uređenih plaža za kupanje.Izgrađena je 200...
Prodaja kuće sa bazenom u okolici Poreča.Udaljena je svega 1...
17
195 000 €
929 €/m²
ažuriran
Poreč, Fuškulin
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNO! Poreč, okolica, kamena kuća 220 m2 s puno potencijala samo u našoj ponudi! Nedaleko od Poreča pr...
EKSKLUZIVNO! Poreč, okolica, kamena kuća 220 m2 s puno poten...
13
410 000 €
3083 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
133 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica – dvojna kuća s dvije stambene jedinice i pogledom na more Na atraktivnoj lokaciji sveg...
Istra, Poreč, okolica – dvojna kuća s dvije stambene jedinic...
17
435 000 €
4833 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, šarmantna kuća s panoramskim pogledom! U samom centru Kaštelira prodaje se prekrasno obnovlje...
Poreč, okolica, šarmantna kuća s panoramskim pogledom! U sa...
12
585 000 €
4270 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
137 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom okruženju nedaleko Poreča smjestila se autentična istarska kuća. Odlična prometna povezanost omogućuj...
U mirnom okruženju nedaleko Poreča smjestila se autentična i...
17
1 555 000 €
4574 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
340 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom stambenom okruženju, svega deset minuta vožnje od jadranske obale, ova iznimna vila u blizi...
Smještena u mirnom stambenom okruženju, svega deset minuta v...
13
1 330 000 €
5519 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
241 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na mirnom rubnom dijelu Poreča, ova izuzetna vila predstavlja vrhunski spoj moderne arhitekture, ele...
Smještena na mirnom rubnom dijelu Poreča, ova izuzetna vila ...
16
1 350 000 €
5444 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
248 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na mirnom rubnom dijelu šarmantnog istarskog naselja u blizini Poreča, ova elegantna vila nudi profi...
Smještena na mirnom rubnom dijelu šarmantnog istarskog nasel...
17
1 300 000 €
5556 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
234 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na mirnom rubu porečkog područja, ova elegantna vila pruža sofisticiran spoj mediteranskog mira, suv...
Smještena na mirnom rubu porečkog područja, ova elegantna vi...
17
1 450 000 €
5620 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
258 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena tik uz Poreč, ova vrhunska vila nudi elegantan spoj mediteranskog mira, moderne arhitekture i iznimn...
Smještena tik uz Poreč, ova vrhunska vila nudi elegantan spo...
17
1 500 000 €
4286 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Otkrijte prekrasno obnovljenu kamenu rezidenciju na prodaju u blizini Poreča, koja nudi profinjeni spoj tradic...
Otkrijte prekrasno obnovljenu kamenu rezidenciju na prodaju ...
Stranica 4 od 20
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban