Detaljna pretraga
121 - 140 od ukupno 391 oglasa - Prodaja kuća Poreč
Stranica 7 od 20
< Natrag
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Naprijed >
17
2 400 000 €
6366 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
377 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica: Prekrasna moderna vila s pogledom na more U mirnom i uređenom naselju u okolici Poreča, smje...
Poreč, okolica: Prekrasna moderna vila s pogledom na more ...
9
1 250 000 €
6010 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
208 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica: Moderna vila s bazenom i pogledom na more U uređenom i mirnom naselju u okolici Poreča, smješ...
Poreč, okolica: Moderna vila s bazenom i pogledom na more U...
17
2 050 000 €
6406 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Otkrijte suvremenu vilu na prodaju u Poreču koja nudi savršen spoj modernog dizajna i autentičnog istarskog ša...
Otkrijte suvremenu vilu na prodaju u Poreču koja nudi savrše...
5
220 000 €
1880 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
117 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dvije u jednoj – Prilika koja se ne propušta! Kuća s garsonijerom, 10 min od Poreča i mora Na savršenoj mirnoj...
Dvije u jednoj – Prilika koja se ne propušta! Kuća s garsoni...
5
199 000 €
975 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
204 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u nizu u roh-bau fazi – 10 km od Poreča, 9 km od mora Prodaje se kuća u nizu na mirnoj lokaciji, idealna ...
Kuća u nizu u roh-bau fazi – 10 km od Poreča, 9 km od mora P...
11
1 199 000 €
2744 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
437 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica Luksuzna vila u blizini Poreča Na samo 13 kilometara od poznate istarskih kristalno či...
Istra, Poreč, okolica Luksuzna vila u blizini Poreča Na sa...
17
795 000 €
2540 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
313 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč U mirnom istarskom mjestu, samo 15 minuta vožnje od Poreča i mora, smještena je ova elegantna vi...
Istra, Poreč U mirnom istarskom mjestu, samo 15 minuta vožn...
17
980 000 €
3379 €/m²
ažuriran
Poreč, Kukci
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom mjestu Kukci, svega 3 km od živopisnog obalnog grada Poreča, ova prostrana vila predstavlja...
Smještena u mirnom mjestu Kukci, svega 3 km od živopisnog ob...
6
679 000 €
7544 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč – okolica: Dvojna prizemnica s vrtom U lijepom i mirnom naselju u okolici Poreča, na svega nekoliko min...
Poreč – okolica: Dvojna prizemnica s vrtom U lijepom i mirn...
17
1 800 000 €
6498 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
277 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna novogradnja nadomak plaže u Poreču! Na prodaju je prekrasna luksuzna vila s bazenom u fazi izgradnje,...
Luksuzna novogradnja nadomak plaže u Poreču! Na prodaju je p...
17
2 000 000 €
7220 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
277 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
2 000 000 €
7220 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
277 m2
KUĆA
KUĆA
kat
9
1 175 000 €
5199 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
226 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica – Elegantna istarska vila u novogradnji U mirnom i slikovitom istarskom krajoliku, svega neko...
Poreč, okolica – Elegantna istarska vila u novogradnji U m...
17
490 000 €
4804 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnoj zoni nadomak grada Poreča i svega nekoliko minuta od mora, nalazi se ova moderna kuća u nizu koja obj...
U mirnoj zoni nadomak grada Poreča i svega nekoliko minuta o...
7
740 000 €
4405 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
168 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, idilična moderna vila sa istarskim akcentom! U mirnom mjestu između Limskog Kanala i Poreča i...
Poreč, okolica, idilična moderna vila sa istarskim akcentom!...
8
740 000 €
4379 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
169 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
850 000 €
2833 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kamena vila s pogledom na more – okolica Poreča U mirnom dijelu okolice Poreča, svega nekoliko minuta vožnje ...
Kamena vila s pogledom na more – okolica Poreča U mirnom di...
17
580 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
145 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, prekrasna kamena kuća sa bazenom, prilika! U predgrađu grada Poreča na mirnoj lokaciji nalazi...
Poreč, okolica, prekrasna kamena kuća sa bazenom, prilika! ...
17
1 400 000 €
7778 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Marasi – moderna vila s bazenom, wellnessom i djelomičnim pogledom na more Na blagoj uzvisini u mjestu Marasi...
Marasi – moderna vila s bazenom, wellnessom i djelomičnim po...
12
440 000 €
4151 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
106 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč – okolica: Moderna kuća s bazenom i uređenim vrtom U naselju smještenom između Poreča i Limskog kanala, ...
Poreč – okolica: Moderna kuća s bazenom i uređenim vrtom U n...
Stranica 7 od 20
< Natrag
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban