Detaljna pretraga
1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja kuća Vrbnik, Garica
17
550 000 €
6111 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća prizemnica površine 90 m2 koja se sastoji od kuhinje sa dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaon...
Samostojeća prizemnica površine 90 m2 koja se sastoji od kuh...
17
700 000 €
4667 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja Villu Ibrahimović koja se se nalazi u mjestu Garica na otoku Krku. Villa ima če...
Kaiser Immobilien predstavlja Villu Ibrahimović koja se se n...
17
450 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Agencija Kaiser Immobilien stavlja na tržište novouređenu (2016) rustikalnu vilu, koja se nalazi na mirnoj lok...
Agencija Kaiser Immobilien stavlja na tržište novouređenu (2...
17
770 000 €
3392 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica
227 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser immobilien predstavlja luksuznu modernu kamenu villu koja se nalazi u blizini mjesta Vrbnik. Villa je s...
Kaiser immobilien predstavlja luksuznu modernu kamenu villu ...
17
510 000 €
4359 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica
117 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Garica dvojna kuća sa bazenom površine 117 m2 koja se sastoji od kuhinje sa blagovaonicom, dnevnog boravka sa ...
Garica dvojna kuća sa bazenom površine 117 m2 koja se sastoj...