imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vrbnik, Garica – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja zemljišta Vrbnik, Garica – građevinsko zemljište

5
120 000 € 3 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

34519 m2

kat
1
22 200 € 10 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

2222 m2

kat
1
57 870 € 10 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

5787 m2

kat
1
48 550 € 10 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

4855 m2

kat
4
105 000 € 8 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

12644 m2

kat
3
333 000 € 80 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

4138 m2

kat

Tip ponude

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup