imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vrbnik, Risika – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

1 - 11 od ukupno 11 oglasa - Prodaja zemljišta Vrbnik, Risika – građevinsko zemljište

3
250 000 € 336 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

745 m2

kat
2
258 000 € 277 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

931 m2

kat
2
250 000 € 269 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

931 m2

kat
1
63 000 € 140 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

449 m2

kat
13
4 250 000 € 56 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

75700 m2

kat
4
7 000 000 € 103 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

68000 m2

kat
14
110 000 € 11 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

10000 m2

kat
7
186 000 € 233 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

800 m2

kat
5
350 000 € 70 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

5000 m2

kat
8
250 000 € 269 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

930 m2

kat
1
120 000 € 89 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

1349 m2

kat

Tip ponude

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup