imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja kuća Vrbnik, Risika

Detaljna pretraga

1 - 13 od ukupno 13 oglasa - Prodaja kuća Vrbnik, Risika

11
155 000 € 1292 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

120 m2

kat
10
1 200 000 € 4669 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

257 m2

kat
15
170 000 € 1889 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

90 m2

kat
12
550 000 € 4583 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

120 m2

kat
17
300 000 € 3750 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

80 m2

kat
6
590 000 € 3491 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

169 m2

kat
9
500 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

140 m2

kat
17
1 040 000 € 4047 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

257 m2

kat
17
950 000 € 6333 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

150 m2

kat
17
615 000 € 4100 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

150 m2

kat
17
690 000 € 3450 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

200 m2

kat
17
415 000 € 2767 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

150 m2

kat
17
870 000 € 3385 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

257 m2

kat

Tip ponude

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup