Detaljna pretraga
1 - 13 od ukupno 13 oglasa - Prodaja kuća Vrbnik, Risika
11
155 000 €
1292 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prilika za investiciju ili stvaranje vlastitog mediteranskog doma u malom i mirnom mjestu Risika, svega 1800 m...
Prilika za investiciju ili stvaranje vlastitog mediteranskog...
10
1 200 000 €
4669 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
257 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna moderna vila s bazenom i wellnessom – otok Krk Predstavljamo jedinstvenu modernu vilu smještenu u m...
Prekrasna moderna vila s bazenom i wellnessom – otok Krk Pr...
15
170 000 €
1889 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća se sastoji od suterena,visokog prizemlja i kata. U suterenu se nalazi djelomično ukopana kamena konoba.Vi...
Kuća se sastoji od suterena,visokog prizemlja i kata. U sute...
12
550 000 €
4583 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Risika, vila s bazenom, površine 200m2 koja se sastoji od podruma,prizemlja i kata. U podrumu se nalazi spavać...
Risika, vila s bazenom, površine 200m2 koja se sastoji od po...
17
300 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 6769 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal-nek...
ID KOD AGENCIJE: 6769 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 9...
6
590 000 €
3491 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
169 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 8166 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal-nek...
ID KOD AGENCIJE: 8166 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 9...
9
500 000 €
3571 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 8877 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal-nek...
ID KOD AGENCIJE: 8877 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 9...
17
1 040 000 €
4047 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
257 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien na tržište stavlja luksuznu vilu s bazenom. Sastoji se od tri etaže. Prva je stara kamena ko...
Kaiser Immobilien na tržište stavlja luksuznu vilu s bazenom...
17
950 000 €
6333 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu na osami, samo 400 m od prekrasne pješčane plaže u okolici Vrbnika. ...
Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu na osami, samo 400 ...
17
615 000 €
4100 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien za vas u naselju Risika na otoku Krku otkrila dvije prekrasne dvojne ...
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien za vas u naselju Ri...
17
690 000 €
3450 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
415 000 €
2767 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser immobilien nudi rijetkost na tržištu - djelomično renoviranu kamenu kuću staru preko 150 godina. Kuća ...
Kaiser immobilien nudi rijetkost na tržištu - djelomično ren...
17
870 000 €
3385 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika
257 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Šarmantna kuća za odmor , izvorno građena 1930 godine ,kompletno renovirana 2020 . Ova lijepa kuća za odmor n...
Šarmantna kuća za odmor , izvorno građena 1930 godine ,kompl...