Detaljna pretraga
261 - 280 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 14 od 694
< Natrag
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Naprijed >
17
332 000 €
2887 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
115 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – TROSOBAN STAN NA PRVOM KATU S POGLEDOM NA MORE Ekskluzivno u našoj ponu...
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – TROSOBAN STAN NA PRVOM...
13
215 000 €
3583 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN STAN NA DRUGOM KATU S POGLEDOM NA MORE Ekskluzivno u našoj pon...
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN STAN NA DRUGO...
12
230 000 €
3067 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN PENTHOUSE S KROVNOM TERASOM Ekskluzivno u našoj ponudi donosim...
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN PENTHOUSE S K...
17
550 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Barban, okolica, prodajemo autohtonu kompletno renoviranu kuću za odmor s bazenom. Kuća je katnica ukupne po...
Barban, okolica, prodajemo autohtonu kompletno renoviranu ku...
6
99 000 €
102 €/m²
ažuriran
Višnjan, Višnjan
966 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smješteno u mirnom i atraktivnom području u blizini Višnjana, ovo građevinsko zemljište ukupne površine 966 m²...
Smješteno u mirnom i atraktivnom području u blizini Višnjana...
1
238 784 €
3316 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u atraktivnom i mirnom dijelu Ližnjana, ovaj moderan stan u novogradnji predstavlja izvrsnu priliku z...
Smješten u atraktivnom i mirnom dijelu Ližnjana, ovaj modera...
1
263 723 €
3297 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilometar od mora, ovaj moderan stan u novogradnji pre...
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilo...
17
1 650 000 €
5500 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i prestižnom dijelu Istre, nedaleko od Poreč, smještena je ova impresivna vila u izgradnji koja već n...
U mirnom i prestižnom dijelu Istre, nedaleko od Poreč, smješ...
9
375 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža iznim...
Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom di...
9
227 000 €
5279 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Ovaj moderni apartman smješten je u mirnoj ulici, samo nekoliko koraka od mora, s prekrasnim pogledom na more....
Ovaj moderni apartman smješten je u mirnoj ulici, samo nekol...
8
120 000 €
104 €/m²
ažuriran
Jelenje, Dražice
1150 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Dražice, tri građevinska zemljišta, neposredna blizina centra Dražice, sva infrastruktura i svi sadržaji u bli...
Dražice, tri građevinska zemljišta, neposredna blizina centr...
5
310 000 €
3298 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
94 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se moderan dvosoban stan sa natkrivenom terasom i vrtom od 80,31 m2 udaljen 700m od mora 5 min hoda do...
Prodaje se moderan dvosoban stan sa natkrivenom terasom i vr...
5
299 000 €
3322 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Predstavljamo vam moderan projekat novogradnje '' KANDELICA'' u Privlaci naselje Sabunike s ukupno 10 stambeni...
Predstavljamo vam moderan projekat novogradnje '' KANDELICA'...
5
290 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban stan u Privlaci mjesto Sabunike površine 87,80 sa liftom udaljen 700m od mora 5 min hoda d...
Prodaje se dvosoban stan u Privlaci mjesto Sabunike površine...
5
300 000 €
3297 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
5
255 000 €
3355 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
4
499 000 €
3024 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
165 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se luksuzan trosoban penthouse sa prostranom krovnom terasom od 120 m2 u Privlaci mjesto Sabunike povr...
Prodaje se luksuzan trosoban penthouse sa prostranom krovnom...
3
125 000 €
67 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
1856 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, ROVINJ Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1.856 m², smješteno na...
PRODAJA, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, ROVINJ Prodaje se poljop...
11
233 436 €
2779 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, 84 M2, 2SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostran i funkcionalan stan u novogradnji ukupne površ...
PRODAJA, STAN, 84 M2, 2SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prost...
17
1 195 000 €
3414 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MODERNA VILA, PRODAJA, ZAGREB, GORNJI BUKOVAC, 350 m2 Prodaje se samostojeća vila ukupne stambene površine 3...
MODERNA VILA, PRODAJA, ZAGREB, GORNJI BUKOVAC, 350 m2 Prod...
Stranica 14 od 694
< Natrag
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban