Detaljna pretraga
61 - 80 od ukupno 1276 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 4 od 64
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
16
412 000 €
2658 €/m²
ažuriran
Viškovo, Sroki
155 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ako tražite stan za u mirnom okruženju, zelenilu sa predivno uređenom okućnicom, onda je ovo prava nekretnina ...
Ako tražite stan za u mirnom okruženju, zelenilu sa predivno...
17
375 000 €
3906 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Moderan stan s pogledom na more dostupan je u okolici Poreča, nudeći savršenu kombinaciju udobnosti, suvremeno...
Moderan stan s pogledom na more dostupan je u okolici Poreča...
5
350 000 €
1691 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
207 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, REMETE, 207 m2, 4-soban Prodaje se četverosoban dvoetažni stan ukupne površine 207 m2 ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, REMETE, 207 m2, 4-soban Prodaje se č...
8
480 000 €
3265 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
147 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
PRODAJA, PENTHOUSE, 147 M2, ŠTINJAN Prodaje se novogradnja – penthouse površine 147 m² s pogledom na more. Ud...
PRODAJA, PENTHOUSE, 147 M2, ŠTINJAN Prodaje se novogradnja ...
17
270 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Sveta Nedelja, Bestovje
90 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
U ekskluzivnoj zastupničkoj ponudi predstavljamo izniman penthouse stan smješten na najvišoj etaži potpuno rek...
U ekskluzivnoj zastupničkoj ponudi predstavljamo izniman pen...
5
495 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 1052-27, plac 72.00a...
ID KOD AGENCIJE: 1052-27, plac 72.00a...
6
550 000 €
4741 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
116 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 1052-28, plac 72.00a...
ID KOD AGENCIJE: 1052-28, plac 72.00a...
6
550 000 €
4783 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
115 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 1052-29, plac 72.00a...
ID KOD AGENCIJE: 1052-29, plac 72.00a...
5
365 500 €
3416 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Podbrežnica
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Na izuzetno atraktivnoj poziciji, odmah na ulazu u Veliku Goricu, smješten je suvremeni projekt novogradnje ko...
Na izuzetno atraktivnoj poziciji, odmah na ulazu u Veliku Go...
5
286 382 €
3409 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Podbrežnica
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
5
242 250 €
3412 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Podbrežnica
71 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
13
399 000 €
4433 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
90 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Istra, Novigrad. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novigradu istarskom, u prvom redu do mora i plaže, nal...
Istra, Novigrad. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novi...
8
550 000 €
2957 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane
186 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
EKSKLUZIVAN ČETVEROSOBAN STAN S BAZENOM I VELIKOM TERASOM – PRIZEMLJE NOVOGRADNJE Prodaje se luksuzan četvero...
EKSKLUZIVAN ČETVEROSOBAN STAN S BAZENOM I VELIKOM TERASOM – ...
10
370 000 €
4805 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
77 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Poreč, okolica, prostrani trosoban stan na drugom katu! U interesantnom ribarsko, poljoprivredno i turističk...
Poreč, okolica, prostrani trosoban stan na drugom katu! U ...
7
580 000 €
5524 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na prodaju je luksuzan penthouse s otvorenim pogledom na more u Malinskoj na otoku Krku, smješten u rekonstrui...
Na prodaju je luksuzan penthouse s otvorenim pogledom na mor...
3
351 910 €
3258 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
108 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se penthouse stan s pogledom na more na 2. katu (zadnji kat) u modernoj novogradnji u gradu Vodice, na...
Prodaje se penthouse stan s pogledom na more na 2. katu (zad...
5
342 322 €
3260 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se penthouse stan s pogledom na more na 3. katu (zadnji kat) u modernoj novogradnji u gradu Vodice, na...
Prodaje se penthouse stan s pogledom na more na 3. katu (zad...
5
335 000 €
3807 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
88 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u okolici grada Krka, svega 600 m od mora i uređenih plaža, prodaje se modera...
Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u okolici grada Krka, svega...
3
670 000 €
5537 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
121 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 121 m2, 4-sobni Prodaje se četverosoban stan površine 121 m2 na drugom katu zg...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 121 m2, 4-sobni Prodaje se č...
15
448 000 €
3733 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Centar
120 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
NOVO U PONUDI!! NOVOGRADNJA, STAMBENO-POSLOVNI PROSTOR, TOP LOKACIJA! 2.800 EUR NETTO M2 2.800 * 160,6 m2 ...
NOVO U PONUDI!! NOVOGRADNJA, STAMBENO-POSLOVNI PROSTOR, T...
Stranica 4 od 64
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]