Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 1276 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 1 od 64
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
6
472 700 €
3194 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
148 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na prodaju je vrhunski luksuzni stan u novogradnji, smješten na atraktivnoj lokaciji s panoramskim pogledom ...
Na prodaju je vrhunski luksuzni stan u novogradnji, smješt...
6
1 580 000 €
8927 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
177 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Predstavljamo vam ekskluzivni penthouse smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija Opatije. Ova luksuzna ...
Predstavljamo vam ekskluzivni penthouse smješten na jednoj...
17
374 955 €
3504 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
NOVOGRADNJA! Prodaje se trosobni stan na 1.katu novogradnje ukupne površine 107,13 m2 sa svim pripatcima u mj...
NOVOGRADNJA! Prodaje se trosobni stan na 1.katu novogradnje...
17
730 000 €
4679 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
156 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Malinska, okolica, prodaja, apartman s bazenom, 250 m od mora, novogradnja! Dvoetažni apartman nalazi se u ur...
Malinska, okolica, prodaja, apartman s bazenom, 250 m od mor...
17
790 000 €
9405 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Malinska, prodaja, luksuzan, atraktivan apartman na ekskluzivnoj lokaciji, s pogledom na more! Apartman ima p...
Malinska, prodaja, luksuzan, atraktivan apartman na ekskluzi...
17
911 962 €
5664 €/m²
nov
Umag, Zambratija
161 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
ISTRA, ZAMBRATIJA – EKSKLUZIVAN STAN U MODERNOJ NOVOGRADNJI, 150 m OD PREKRASNIH PLAŽA Na jednoj od najpože...
ISTRA, ZAMBRATIJA – EKSKLUZIVAN STAN U MODERNOJ NOVOGRADNJI,...
17
849 763 €
5311 €/m²
nov
Umag, Zambratija
160 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
7
415 000 €
4368 €/m²
nov
Omišalj, Njivice
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Na atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 500 m od mora i uređenih plaža, smješten je luksuzan apartman u mod...
Na atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 500 m od mora i u...
7
467 000 €
4916 €/m²
nov
Omišalj, Njivice
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 400 m od mora i uređenih plaža, smješten je elegantan apar...
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 400 m od...
12
199 000 €
3491 €/m²
nov
Zadar, Belafuža
57 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZADAR, BELAFUŽA, 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 57 m2 u visokom prizemlju ku...
STAN, PRODAJA, ZADAR, BELAFUŽA, 57 m2, 3-soban Prodaje se t...
12
462 000 €
3397 €/m²
nov
Povljana, Povljana
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na izuzetnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu, svega 180 metara od mora i uređenih plaža, smjestio se moderan...
Na izuzetnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu, svega 180 me...
17
830 000 €
6336 €/m²
nov
Pula, Pula
131 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Pula, Predstavljamo vam ovaj odličan luksuzni stan u traženom pulskom naselju. Smješten je samo 200 me...
Istra, Pula, Predstavljamo vam ovaj odličan luksuzni stan u...
4
350 000 €
3153 €/m²
nov
Pula, Pula
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada ...
Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lok...
4
279 400 €
3211 €/m²
nov
Pula, Pula
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
4
297 400 €
3418 €/m²
nov
Pula, Pula
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pula Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada te...
Istra, Pula Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokac...
9
286 000 €
3011 €/m²
nov
Pula, Pula
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, koja je idealna za obiteljski život ...
Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželj...
9
265 000 €
2978 €/m²
nov
Viškovo, Marčelji
89 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 3S + DB U NOVOGRADNJI Prodaje se moderan stan u novogradnji na Viškovu, smješten ...
RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 3S + DB U NOVOGRADNJI Prodaje s...
5
358 387 €
5430 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
66 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj prostrani trosoban stan u modernoj novogradnji sa zajednič...
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj prostran...
5
353 628 €
5358 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
66 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani trosobni stan u modernoj novogradnji sa zajedničk...
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani...
5
345 000 €
3791 €/m²
nov
Zagreb, Novi Zagreb - zapad
91 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, LANIŠTE, 91 m2, 4-SOBAN Prodaje se 4-soban stan ukupne neto površine 91 m2 koji se nala...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, LANIŠTE, 91 m2, 4-SOBAN Prodaje se 4-...
Stranica 1 od 64
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]